Telif Hakkı

TELİF HAKKI

Web sitemizde yer alan tüm kursların, ücretli veya ücretsiz içeriklerin, materyallerin, indirilebilir dokümanların Tüm Hakları Saklıdır ve yazılı anlaşmalarla güvence altına alınmıştır.

Bu siteyi ziyaret eden kişilerin “Telif Hakkı” bölümünün tamamını eksiksizce okuduğu ve tümünü anlamış olduğu varsayılır.

Web sitemiz içerisinde yer alan içerikler site sahibi haricinde hiç kimse tarafından, hiçbir yöntemle hem dijital ortamda hem yazılı şekilde kısmen ya da tamamen kopya edilemez, çoğaltılamaz, çıktı alınamaz, tercüme edilemez, yayınlanamaz, basılamaz, kiralanamaz, satılamaz. Web sitesi içeriğinden, yazılı izin olmaksızın alıntı yapılamaz.

Web sitemizde yer alan ücretli veya ücretsiz kurs içerikleri 18 yaş altı için uygun değildir. Bu kursları 18 yaşından küçükler okuyamaz ve de satın alamaz. 18 yaş üstünde olup kursları satan alan kişi, bu kursları hiçbir yöntemle 18 yaş altındaki birine okutamaz, gösteremez. Kursları satın alan kişinin bir başkasının da kursları okuması amacıyla, mail yoluyla ya da başka yollarla başka bir bilgisayara, e-book reader cihaza ya da mobil telefona aktarım yapması, çıktı alıp elden vermesi telif hakkı ihlalidir. Alıcının ismi ve mail adresi kullanmış olduğumuz teknoloji sayesinde kayıt altına alındığından, çoklu kullanımlar ve istismarlar tarafımızdan kolaylıkla tespit edilebilmektedir. Bu tarz bir istismar ve durumunda alıcı hakkında yasal işlem başlatma hakkımız saklıdır.

Web sitemizde bulunan ücretli veya ücretsiz tüm içeriklerin kullanım, yayın ve pazarlama hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu çerçevesinde site sahibine aittir.

>