Teslimat Politikası

TESLİMAT POLİTİKASI

Üyelik/Ürün Kapsamının Tanımlanması :

Askkampusu.com içerisinde kısıtlanmış şekilde bulunan ücretli içeriği/kursu/üyelik alanını, sadece hizmeti satın alan kişiler görebilir.

Her kademe ve seviyede, değişik isimler ile tanımlanmış olan ürün ve üyelik kapsamlarının değiştirilme hakkı site yönetimi tarafından saklı tutulmaktadır. Bu değişikliklerin yapılması esnasında site yönetiminin gerekli görmesi halinde üye/kullanıcı bilgilendirilir.

Askkampusu.com Dijital Ürünler

Askkampusu.com içerisinde bulunan ücretli/ücretsiz kurs, üyelik alanları ve benzer bütün ücretli içerikler sadece internete bağlı(online) ve Askkampusu.com’a kullanıcı girişi yapılarak kullanılabilir.

Askkampusu.com içerisinde bulunan ürünler hiçbir suretle kullanıcıya basılı evrak, cd, dvd vb. veya fiziki materyal olarak gönderilmez.

Askkampusu.com Teslimat Şekli :

Askkampusu.com içerisinde bulunan ücretli üyelere özel içeriğin kullanımı online olarak gerçekleşir. Askkampusu.com içerisinde sunulan bilgiler, herhangi bir şekilde kayıt edilerek adresinize gönderilmez. Üye olan kullanıcılar, odaklipazar.com ve askkampusu.com web siteleri tarafından tarafınıza gönderilen şifre ve kullanıcı adı bilgilerini kullanarak üye girişi yaptıktan sonra dijital içeriği görebilir.

Askkampusu.com içerisinde, satılan tüm materyaller sadece üye girişi yapıldıktan sonra izlenebilir ve kullanılabilir.

Teslimatın Gerçekleşmesi :

Askkampusu.com, ödeme altyapısı olarak ODAKLIPAZAR İNTERNET VE YAZILIM HİZ.TİC.LTD.ŞTİ’nin altyapısını kullanmaktadır. Askkampusu.com’a üye olmak için kullanıcı önce bir kayıt formu doldurmalıdır (odaklipazar.com üzerinden). Kayıt sırasında kullanıcıdan iletişim bilgileri (telefon, e-mail gibi) bilgi vermesi istenmektedir. Kayıt formunun doldurulup ödemenin tamamlanmasının akabinde kullanıcının mail adresine satın aldığı içeriğe ulaşabilmesi ve Askkampusu.com adresindeki ücretli alana giriş yapabilmesi için giriş bilgileri ve şifre gönderilir. Kullanıcı bu bilgileri kullanarak hesabına giriş yapıp içeriği görüntüleyebilir. Bu bilgilerin gizliliğinden kullanıcı kendisi sorumludur. Bu yolla üyelik veya herhangi bir ürün satın alınır alınmaz, teslimat gerçekleşmiş kabul edilir.

Teslimat Sonrası İçeriğin Değiştirilmesi :

Askkampusu.com kapsamında ücretli veya ücretsiz üyelere sunulan içeriğin kapsamı, gerek görüldüğü taktirde Askkampusu.com üzerinden kullanıcılara duyurulmaksızın istenilen şekilde değiştirilebilir. Satın alınan üyelik veya ürünler Askkampusu.com tarafından gerek görülmesi durumunda kaldırılabilir, tamamen veya kısmen değişikliğe uğratılabilir. İçeriğin gerekli görülen kısmının tamamen yayından kaldırılması ve eksik görülen kısımlarının eklenmesi hakkını Askkampusu.com saklı tutar. Bu gibi değişiklikler sonucunda Askkampusu.com hiçbir şekilde kullanıcıyı hak kaybına uğratmış sayılmaz. Kullanıcı Askkampusu.com’dan hak talep edemez.

İptal / İade Politikası

Askkampusu.com içerisinde ücretli ve ücretsiz üyelikler, ücretli ürünler bulunmaktadır. Ücretli üyelere ve ücretli ürünleri satın alan kişilere sunulan dijital içerik (ürün) satın alma işlemi biter bitmez teslim edilmiş kabul edilir.

Askkampusu.com, bünyesinde bulunan hizmetlerin ve kursların iadesi yoktur. Katılımcının cayma hakkı yoktur. İade işlemi tamamen askkampusu.com'un inisiyatifine bağlıdır. 

Bu Sözleşme, Askkampusu.com’a yeni özellikler eklendikçe veya Askkampusu.com Kullanıcılarından yeni öneriler geldikçe yeniden, önceden Kullanıcılara herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, Kullanıcı’nın Askkampusu.com’u her ziyaret edişinde bu Sözleşme’yi yeniden gözden geçirmesi önerilmektedir. Bu belge, en son 18.11.2020 tarihinde güncellenmiştir.
>