Erkeğini Yatakta Çılgına Çevirecek Ve Seni Adeta Bir Seks Tanrıçası Olarak Görmesini Sağlayacak Özel Yöntemleri Keşfetmeye Hazır Mısın?

Dur Bir Da​kika Tahmin Edelim​​​​

 • Yatakta onu zevkin doruklarına çıkarmak istiyorsun ve bunun yollarını arıyorsun.
 • Cinsel anlamda kendine yeterince güvenmiyorsun ve bunun rahatsızlığını yaşıyorsun.
 • Onun seni gördüğünde bile nefes alış verişlerinin değişerek adeta azgın bir boğaya dönüşmesini istiyorsun.
 • Onun seni yatakta adeta taparcasına arzulamasını istiyorsun.
 • Muhteşem bir seks hayatı için ve onun arzularının kadını olmak için gereken TÜM ÖZEL TEKNİKLERİ bilmek istiyorsun.

O halde eline bir bardak kahve al ve seninle ONUN HAYALLERİNİ SÜSLEYEN SEKS TANRIÇASI olman İçin nasıl bir program İzlememiz gerektiğini konuşalım.

Danışmanlık yaptığımız yıllar boyunca cinsellik konusunda bizden yardım isteyen kadınların "ortak birtakım sorunlarının" olduğunu fark ettik.


Neredeyse bize başvuran kadınların tümü bu sorunların hepsini veya birkaçını yaşıyor fakat nasıl çözeceklerini bilmiyorlardı.


Bu sorunları birlikte çözdüğümüzde onların kısa bir süre içerisinde, kendilerinin bile inanamadıkları “O SEKSİ KADIN” haline dönüştüklerine bizzat şahit olduk.


Bu dönüşüm öylesine heyecan vericiydi ki…


Seks hayatlarının bitme noktasına geldiğinden yakınan kadınların,  eşiyle gün içinde 2-3 kez seks yaptıklarını ve eşlerinin onlara adeta hayran kaldıklarını söylediklerine tanık olduk…


Partnerinin kendisini hiç arzulamadığından yakınan kadınların partnerlerini sekse aç azgın bir boğaya çevirdiklerine şahit olduk,


Ve belki de en önemlisi, partnerinin önünde soyunmaya bile utanan kadınların “O MUHTEŞEM SEKSİ ÖZ GÜVENE” kavuştuklarını ve artık birlikte olduğu kişinin adeta “SEKSİ TAKINTISI” haline geldiklerine aldığımız teşekkürlerle bizzat şahit olduk.

​​​​​Peki Bu Kadınların Ortak Sorunları Nelerdi?

seks hayatında mutlu olmayan veya seks konusunda çok daha fazlasını isteyen kadınların ortak sorunlardan bahsediyoruz...Nedir bunlar?

1

Kadınlar Kendilerini Yeterince İyi Tanımıyorlar!

Hiç hayatında gözlerin kısılıp ayakların bükülürcesine orgazm oldun mu?


Bunun nasıl bir duygu olduğunu biliyor musun?


Ya da G Noktasından bahsedelim. Nerede olduğunu biliyor musun? Ya da o noktayı nasıl uyarman gerektiğini…


Gerçek şu ki kadınlar ne bedenlerini ne de zihinlerinin derinliklerindeki seks güdülerini yeterince iyi tanımıyorlar.


Oysa ki tam anlamıyla muhteşem bir orgazm deneyimi yaşamak, hem kadının bedenini çok iyi tanımasıyla hem de beynindeki cinsel uyarım merkezlerinin bedeniyle olan koordinasyonunu mükemmel bir biçimde sağlamayı öğrenmesiyle mümkündür.


Evet. Bu öğrenilebilir ve kolayca uygulanabilir. Yapılan araştırmalar ve deneyler de kadının G noktasının doğru pozisyon, doğru zaman, doğru açı, doğru yoğunluk ve doğru hız ile uyarıldığında yaklaşık 1 dakika içerisinde orgazm olabilmesinin mümkün olduğunu ispatlamıştır.


Bu sana karışık gelmesin. Öğrendikten sonra uygulaması çok kolay…

2

Kadınlar Sekste Kendilerine Yeterince Güvenmiyorlar!

Hiç “seksi özgüven” diye bir şey duydun mu?


Etrafında mutlaka dek gelmişsindir. Bazı kadınlar vardır. Değişik türden bir enerjisi olan. Varlığıyla ben buradayım der hani. Öyle açık saçık giyinen, bedenini ve dişiliğini sergileyen kadınlardan bahsetmiyoruz.


Hareketlerinde ölçülü olan, kadınsı giyinen, hiçbir abartıya kaçmayan ama hem vücut diliyle hem de tavırlarıyla ben buradayım diyen kadınlardan bahsediyoruz.


Bunlar öyle kadınlardır ki bakan erkekler şöyle düşünür:


“O adeta içinde bir hazine taşıyor ve bu hazinenin de ne kadar değerli olduğunun farkında. Kesinlikle tek gecelik bir kadın değil! O hazineye bir geceliğine değil ömür boyu sahip olmak isterim…”


Şöyle dediğini duyar gibiyim.


Peki bu hazine nerede saklı? Kolayca elde edilebilir mi? Onu nerede bulabilirim?


Şunu bilmende fayda var. Tüm kadınlar cazibe, çekicilik ve dişil enerji yeteneklerine sahip olarak doğarlar. Gerek çevresel etmenler gerekse biyolojik süreçlerin etkisiyle bu yetenekler kimi kadınlarda doğal bir biçimde baskılanırken kimi kadınlarda yaşadığı olumlu pekiştirmelerin etkisiyle daha da açığa çıkar.


Bunun sonucunda iki tip kadın ortaya çıkar.


Seksi ruhlu, kendine güvenen ve enerjisi yüksek kadın.


Ve tam tersine kendine yeterince güvenmeyen, cinsellik ile ilgili düşünceleri geri planda kalmış (hatta bunun ayıp ve yasak olduğunu düşünen) kadın.


Eğer 1. Kategorideysen zaten amacına yakınsın demektir.


Ama 2. Kategorideysen yapman gereken bir şey var: İçindeki Seksi Ruhu Ortaya Çıkarmak.


Kabul ediyoruz kolay bir şey değil ama deneyimlerimiz bize gösterdi ki DOĞRU BİLGİ, UYGULAMA VE TECRÜBE ÜÇLÜSÜ bir araya geldi mi bu seksi ruhun ortaya çıkmaması için hiçbir engel kalmıyor!


Yeter ki boşa kürek çekme…

3

Kadınlar Erkek Beynini Yeterince İyi Tanımıyorlar!

Sence seks anında ne düşünüyor?


Onun zihninin en derinlerindeki karşı koyamadığı arzularını nasıl ortaya çıkaracağını biliyor musun? Onun en temel seks güdülerinin kaynağı ne?


Temel sorun şu: Kadınlar erkekleri cinsel olarak neyin tetiklediği ve seks anında onları neyin motive ettiği hakkında doğru fikirlere sahip değiller.


Öncelikle şunu bilmeni istiyorum. Erkekler ve kadınlar farklı yaratıklar ve bu yüzden de cinselliğe bakış açıları tamamen farklı. Bunu anlayabilmen için erkek ve kadın arasındaki 3 önemli farkı bilmek zorundasın.

 • Erkeğin sekste orgazmı yaşaması için seks öncesinde kısa süreli bir uyarım yeterlidir.Erkek dakikalar içerisinde sekse hazır hale gelebilir. Oysa kadının sekste orgazma ulaşabilmesi için seks öncesinde psikolojik bir sürece ihtiyacı vardır.
 • Erkekler görsel yaratıklardır ve tetiklenme mekanizmaları bu şekilde çalışır. Onları uyaran en büyük tetikleyici ona sunulan seksi bir görüntüdür. Kadınlarsa genellikle duyusal ve dokunsal olarak uyarılırlar.
 • Erkekler için seks ego, başarı ve baştan çıkarma anlamı taşır. Kadınlar içinse seks yoğunluklu olarak romantizmdir.

Erkek İçin Seksin Anlamı Ne?


Erkeği sekste motive eden en önemli şey sanılanın aksine büyük göğüsler,şekilli bacaklar veya dolgun kalçalar değildir. Görsel olarak bunlar elbette etkilidir fakat erkek için seksin anlamı EGO’dur.


Onun için seksten alınan keyif, onun varlığıyla ne kadar baştan çıktığın, kendini kaybettiğin ve çığlıklar içinde kaldığın anların fazlalığıyla ölçülür.

 

Onun muhteşem seks becerileri adeta seni kendinden geçirmelidir. Sana bu denli zevk verebilecek tek erkek o olmalıdır. Bu onun başarısı ve hüneridir…


Bir erkeği nasıl tetikleyeceğini öğrendiğinde ve onun seks psikolojisini anladığında, ona bir Victoria Secret mankeniyle yatmış olmaktan daha fazla keyif verebileceksin emin ol. Bunu sağlayabilmek için erkek psikolojisini derinlemesine araştırmalı ve öğrenmelisin.

4

Kadınlar, İleri Seks Teknikleri Konusunda Bilgisizler!

Seks hem psikolojik hem de fizyolojik bir olaydır. Bu ikisini birbirinden ayırmak mümkün değil! 


Bu yüzden muhteşem bir seks deneyimi yaşamak ve yaşatmak için, seksin psikolojik yönünün yanı sıra teknik boyutunu da kavramak gerekir.


Bunun için yapman gereken şey SEKS TEKNİKLERİ KONUSUNDA UZMANLAŞMAKTIR.

 • Onun bedeninin zevk noktalarını çok iyi bilmelisin.(Özellikle de penisinin hassas noktalarını)
 • Seks pozisyonlarına hakim olmalısın ve pozisyon geçişlerinde bazen yönlendirici sen olmalısın (bu erkeklerin hoşuna gider)
 • Öpüşme, ön sevişme, oral seks… gibi konuların ince tekniklerini öğrenmelisin. Oral seksi seversin veya sevmesin bu senin tercihine kalmış. Ama şunu bilmelisin; bir erkeğe oral seks yapmak onun beynini ve tüm duygularını ele geçirmek demektir..

Bu ve bunun gibi birçok konuda kendini önce teorik sonrasında ise pratik olarak geliştirmelisin. Bunu başarmak için zamana ihtiyacın olacak. Yeterince çaba gösterdiğin taktirde karşılığını alacağına emin olabilirsin.

Sorunları Tanımladık Peki Çözüm Ne?

Şu An Tüm Benliğinle Bize Şu Soruyu Soruyorsun: 

“Peki Bütün Bu Bilgi Ve Becerileri Nasıl Kazanabilirim?”

YATAKTA TAPILAN KADIN OL 
E-KURSU

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu, Sana Özel Şifre Ve Kullanıcı Adınla Giriş Yapabileceğin Gizli Bir Panelden Oluşmaktadır. Bu Panelde Kursu Oluşturan Yazılı,Görsel Ve Videolu İçerikler Bulunmaktadır.


Kursu Satın Aldığında Sana İleteceğimiz Kullanıcı Adın Ve Şifrenle Güvenli Bir Biçimde Kurs İçeriğini Görüntüleyebilirsin.


Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu, bir kadını, cinsel deneyimi ve bilgisi ne olursa olsun, onu potansiyelinin en üst noktasına çıkarmak ve onu adeta “TAPILASI BİR SEKS TANRIÇASI” haline getirmek amacıyla tasarlandı.


Bu nasıl mümkün olacak diye merak ediyor musun?


O halde kurs programına birlikte göz atalım ve potansiyelinin sınırlarını nasıl zorlayacağına birlikte şahit olalım.

MODÜL-1 SEN VE ÖZGÜVENİN


Bu modülde, cinselliği derinlerinde yaşaman ve yaşatabilmen için sahip olman gereken duyusal ve duygusal farkındalık üzerinde duracağız.

 

Ayrıca öz güven konusuna giriş yapıp senin sonunda sahip olacağın “SEKSİ ÖZ GÜVENİNE” kavuşman için ilk temelleri atacağız.


Bu Modülde;

 • Bedensel ve ruhsal olarak seksten maksimum seviyede keyif almak için duyularını nasıl aktive edeceğini,
 • Bedeninin her bir noktasının aslında ne kadar hassas ve özel olduğunu,
 • Seksi bir ruha kavuşmak için yapman gereken ilk hamleleri,
 • Bedensel anlamda seks potansiyelini ortaya çıkarmak için atman gereken ilk adımları,
 • Öz güveninin nasıl seni olduğundan çok daha seksi göstereceğini,
 • Seksi öz güvene sahip olmak adına aşman gereken engelleri ve bunların üstesinden nasıl geleceğini konuşacağız.

MODÜL-2 KENDİ BEDENİNİ KEŞFETMEK 


Kendi bedeninin senden bile sakladığı sırları öğrenmeye hazır mısın?


Ya da daha önce hiç keşfetmediğin duygularını…


Bu modülde, daha önce cinsellikle ilgili en ufak bir bilgin olmasa bile sana nasıl o ilk “ayak büken ve göz kıstıran”

orgazmını yaşayacağını göstereceğiz. Hayatında aldığın ve alacağın en “ZEVKLİ” kurs olacak bu emin ol…


Bu Modülde;

 • Cinsel atlasını keşfedeceksin. A noktası, G noktası gibi orgazm olmanda büyük rol oynayan spesifik noktaları ve bu noktaları nasıl uyaracağını resimlerle ve şekillerle detaylı bir biçimde öğreneceksin.
 • Orgazm çeşitlerini ve hangi çeşit orgazmın anatomine uygun olduğunu keşfedeceksin.
 • Eğer daha önce hiç orgazm yaşamadıysan o güne kadar seni engelleyen faktörleri inceleyeceğiz. Bu faktörleri ortadan kaldırdığımızda ilişkinin senin için ne kadar farklı bir boyut kazandığını göreceksin.
 • Orgazma hazır olman için yapman gereken çalışmaları, orgazmın psikolojik ve fizyolojik hazırlık aşamalarını konuşacağız.
 • Mastürbasyon yaparak vajinanın ve klitorisinin daha önce fark etmediğin noktalarını keşfetmeni sağlayacağız.
 • 11 farklı mastürbasyon yöntemiyle (resimli ve detaylı açıklamalı) ilk orgazmını nasıl yaşayacağını, klitorisinin hangi noktalarının en hassas olduğunu ve ilişki esnasında bunu kullanarak nasıl kolayca orgazm olabileceğini anlatacağız.
 • G noktanın tam olarak nerede olduğunu öğreneceksin.( Bu GİZLİ bir sır !) Kadınların %96’ sı bu sırrı bilmiyor!Hatta yapılan araştırmalara göre kadınların %36’sı G noktasının ne demek olduğunu bile bilmiyor! Resimli anlatımdan yola çıkarak G noktanı kolayca bulabilecek ve ilişki anında partnerinin o noktaya yoğunlaşmasını sağlayarak KOLAY ve HIZLI bir biçimde ORGAZM olabileceksin.
 • VAKEÇ METODU ile vajinanın içerisinde bulunan en hassas noktaları nasıl bulacağını, o noktaları hem kendi başına hem de seks anında doğru açı ve yöntemlerle nasıl uyaracağını öğreneceksin(Şekillerle uygulamalı olarak). Bu çalışmayı tamamladığında kendi cinsel anatominin uzmanı olacak ve ORGAZMIN SINIRLARINI zorlayacaksın.

MODÜL-3 ERKEK BEDENİNİ KEŞFETMEK


Artık kendi bedenini ve cinsel anatomini keşfettin. Daha önce yaşamadıysan ilk orgazmını yaşadın. Tutkularının ve arzularının zihninden çıkıp vücudunda hayat bulmasına şahit oldun.


Yani en önemlisi bedenen ve ruhen tatmin oldun.


Bu kurs, başta da söylediğimiz gibi hem senin hem de onun mutlu bir seks hayatına kavuşması için tasarlandı. Sen kendi bedeninle ilgili olan kısmı büyük ölçüde keşfettin.Sıra bunu onunla paylaşarak mükemmel bir seks uyumu yakalamakta. Tabi bunu yapabilmek ve onun SEKS TANRIÇASI olabilmek için öncesinde yapman gereken bir şey var.


Onun Bedenini Keşfetmek…


Bu Modülde;

 • Bir erkeğin bedenindeki en hassas 8 noktayı, bu noktalara farklı biçimlerde temas ederek, onu nasıl baştan çıkaracağını konuşacağız.
 • G noktası. Evet erkeklerin de G Noktası var. Bu noktayı nasıl bulacağını ve uyaracağını öğreneceksin.
 • Sihirli Çubukla tanışmaya hazır mısın? Penisinin en hassas noktalarını (Emin ol bazılarını o da bilmiyor) keşfedecek ve ona nasıl dokunacağını keşfedeceksin.
 • Penisi onun için neden bu kadar önemli, onun penisine nasıl davranmalısın(ŞAKA DEĞİL) bunu öğreneceksin.
 • Onun penisi ve seks psikolojisi arasındaki bağlantıyı kavrayacak ve bu bilgileri kullanarak ONU NASIL KENDİNE BAĞLAYABİLECEĞİNİ öğreneceksin.

MODÜL-4 ONUN SEKS KODUNU ÇÖZMEK


Bir TANRIÇAYI, seksi bir kadından ayıran nedir?


Bedeni mi? Ruhu mu?


Hayır seni TANRIÇA yapacak olan şey onun penisine değil BEYNİNE hitap etmektir.


Onun seks psikolojisini anladığında,onun doğuştan gelen ve zihninin derinlerine kazınmış GİZLİ SEKS GÜDÜLERİNİ harekete geçirmeyi öğrendiğinde onun için bir TANRIÇA olma yolunda en önemli adımı atmış olacaksın.


Bu Modülde;

 • Erkek için seks ne anlama geliyor?
 • Onun kendinin bile farkına varmadığı doğuştan gelen 7 GİZLİ SEKS GÜDÜSÜ’nü öğrenecek ve bu bilgileri doğru biçimde kullanarak onun ZİHNİYLE NASIL SEKS YAPACAĞINI öğreneceksin.
 • Bu 5 soruya vereceğin doğru cevaplarla onun bedeninin yanı sıra zihninin de ORGAZM olmasını sağlayacaksın
 • Erkeklerin seks anında düşündükleri ve asla cevabını alamadıkları 5 Soruyu öğreneceksin.( Bu 5 soru onların başının belası ve cevabını bulmak için her şeyi yapmaya hazırlar!)
 • Pavlovik Seks Metoduyla onu kendi isteklerin doğrultusunda nasıl koşullayacağını öğreneceksin.
 • Erkekler neden p*rno izler? P*rno izlemelerinin altında yatan psikolojik etmenler nedir? (Bunu öğrendiğinde gerçekten hayretler içinde kalacaksın)
 • P*rno yıldızlarının filmlerinde kullandıkları ve tüm Dünya’daki erkekleri adeta kendilerine bağımlı hale getirmelerini sağlayan GİZLİ SIRLARI VE YÖNTEMLERİ neler?
 • Bu yıldızların erkek beyninin derinlerinde yatan SEKS AKTİVATÖRLERİNİ nasıl sıralı bir biçimde harekete geçirdiklerini ve sonunda erkeklere nasıl ZİHİNSEL BİR ORGAZM yaşattıklarını keşfedeceksin.
 • Onun seks arzularının temelinde ne yatıyor?
 • Onun beyni seks anında senden ne yapmanı istiyor? (BİLMEDİĞİNE BAHSE GİRERİM)
 • Erkeklerin seks yapmak istememesinin 5 önemli sebebini ve bu problemleri çözerek, kısa bir sürede onu eskisinden çok daha istekli bir hale nasıl getirebileceğini öğreneceksin.

MODÜL-5 ONU BAŞTAN ÇIKARMAK


Onun adeta hipnoz olmuşçasına sadece ve sadece seni görmesini, düşünmesini ve arzulamasını ister miydin?


Bu mümkün ama düşündüğün kadar kolay değil! Eğer kusursuz bir baştan çıkarıcı olmak istiyorsan OYUNU kurallarına göre oynamalısın…


Bu Modülde;

 • Bir erkeği baştan çıkarmak için 4 konuda uzmanlaşman ve bununla beraber yeteneklerini mükemmel bir biçimde karşındaki erkek üzerinde kullanabilmen gerekiyor. Bunu nasıl yapacağını tüm detaylarıyla öğreneceksin.
 • İçindeki seksi ruhu açığa çıkarma zamanı. Bugüne kadar senin onu fark etmeni bekledi ve şimdi vakit, onu açığa çıkarıp kendini ve karşındaki adamı büyüleme vakti. Seksapaliteni keşfedecek ve bu potansiyeli nasıl kullanacağını öğreneceksin
 • Seksi ruhunu açığa çıkardığında ve bunu doğru biçimde sergilemeyi öğrendiğinde artık onun için bambaşka bir kadına dönüşeceksin. Onun seni eskisinden daha seksi bulmasının altında yatan 3 önemli faktörü konuşacağız.
 • Seksi beden dili… Düzgün bir fiziğin olmasa bile yapacağın küçük hamlelerle onun bilinçaltına nasıl SÜBLİMİNAL SEKSİ MESAJLAR göndereceğini ve o bile farkında olmadan onu nasıl adım adım baştan çıkaracağını öğreneceksin.
 • Bedeninin en çok hangi bölgesinin onu etkilediğini ve o bölgeni nasıl ön plana çıkaracağını,
 • Onun beynindeki seks dürtülerini nasıl tetikleyeceğini,
 • Erkeklerin gördüklerinde adeta nefes alışverişinin değişeceği o büyüleyici hareketleri keşfedeceksin.
 • VİZUAL HİPNOZ YÖNTEMİ'ni,
 • Ona aklını başından alacak bir striptiv şov yapmak ister miydin? Adım adım bu görsel şöleni ona nasıl hazırlayacağını, planlayacağını ve sunacağını öğreneceksin. DAHA ÖNCE HİÇ YAPMAMIŞ OLSAN BİLE…
 • Dünyaca ünlü erotik dans eğitmenlerinin hazırlamış oldukları videolu kurs tavsiyesi. Bu videolu eğitim setlerini tamamlayarak erotik dans, kucak dansı ve daha birçok konuda kendini geliştirebilir ve ona hayatı boyunca aklından çıkaramayacağı anlar yaşatabilirsin.(BUNUN ETKİLERİNİ TAHMİN BİLE EDEMEZSİN)
 • Tahrik edici konuşma sanatının inceliklerini,
 • Onun beynindeki EROTİZM TUŞUNA basmak için ne tarz cümleler kullanman gerektiğini,
 • Onu azdıran ve seninle birlikte olmak için can atar duruma getiren cümle kalıplarını,
 • Onu seks öncesinde, seks sırasında ve seks sonrasında etkilemek ve onun zihninde kalıcı bir iz bırakman için arzuların dilini nasıl ustaca kullanacağını,
 • Erkeklerin duymak istedikleri o GİZLİ sözcükleri ve o sözcükleri tam da o anda kullanarak nasıl bir patlama etkisi yaratacağını öğreneceksin.
 • Onunla yatakta edepsizce(erotik) konuşmaktan çekiniyor musun? 4 aşamada onun İLKEL SEKS ARZULARINA hitap edecek cümleleri nasıl seçeceğini, söyleyeceğini ve bu şekilde onu nasıl derinden sarsacağını öğreneceksin.

MODÜL-6 SEKS TEKNİKLERİNDE UZMANLAŞMAK


Şu ana kadarki bölümlerde daha çok seksin psikolojisi üzerinde durduk. Artık uygulama zamanı. Ona hayatında hiç yaşamayacağı kadar muhteşem bir seks deneyimi yaşatmak ister miydin?


Bu Modülde;

 • Seks öncesinde uygulayacağın ÖZEL 3 Aşamalı Teknikle onu adeta seks için yanıp tutuşan bir adama çevireceksin,
 • Muhteşem bir seks deneyimi için ne yapmak gerektiğini,
 • KAYNAYAN BUZDAĞI yöntemiyle onu seks öncesinde nasıl stimüle edeceğini,
 • En etkili Handjob(erkeğe mastürbasyon) metodlarını ve bu metodları nasıl uygulayacağını (VİDEOLU ANLATIM),
 • Ona mastürbasyon yapmanın psikolojik etkilerini ve bunların ilişkinize nasıl yansıyacağını,
 • Erkeklerin kendilerine mastürbasyon yapan kadınlar hakkındaki fikirlerini(Bunları mutlaka okumalısın!),
 • Oral seksin neden onu en çok etkileyen seks tekniklerinden biri olduğunu,
 • Ona harika bir oral seks deneyimi yaşatman için nasıl davranman gerektiğini,
 • Neden oral seks yapan kadınların erkeklerin vazgeçilmezi olduklarını,
 • Baştan sona oral sekse nasıl hazırlanacağını ve ona bu keyfi yaşatacağını,
 • Seks sanatında uzmanlaşmanın 16 yolunu,
 • Başlangıç için uygulamanız gereken 11 seks pozisyonunu ve püf noktalarını(resimli)
 • Daha deneyimli çiftlerin uygulaması gereken 16 seks pozisyonu ve bunların püf noktalarını(resimli)
 • Sekste çeşitlilik arayanlar ve limitlerini zorlamak isteyenler için 13 ileri seviye tekniği(resimli) ve bu tekniklerin püf noktalarını.
 • Yapacağın birtakım hamlelerle bu pozisyonları nasıl çok daha ateşli hale getirebileceğini,
 • Dayanılmaz G noktası orgazmları yaşamak için hangi pozisyonların ne şekilde uygulanması gerektiği,
 • Oksitosin salınımını artırarak seks sonrasında onu kendine duygusal açıdan bağlamanı sağlayan özel seks pozisyonlarını(DİKKAT: Tek gecelik ilişki peşinde olanlar bu pozisyonları denemesin) öğreneceksin.

MODÜL-7 TUTKUNUN ATEŞİNİ CANLI TUTMAK


Cinsel birlikteliğinizin heyecanını zamanla azaldı mı? Seks hayatınız monotonlaşmaya mı başladı? Belki de işin içine BİLİMİ dahil etmenin zamanı gelmiştir…


Bu Modülde;

 • Beyin kimyasallarını ve bu kimyasalları üst düzeyde salgılatmak için nelere başvurman gerektiğini,
 • Dopamin hormonun salınımını zirveye çıkaracak ve onun seni görür görmez heyecanlanmasını sağlayacak 3 ÖZEL TEKNİĞİ,
 • Her daim seni arzulaması ve seni düşünmesi için yapman gerekenleri,
 • Oksitosinin TEHLİKELİ etkileri ve bu hormon hakkında bilmen gerekenleri(BUNU KESİNLİKLE ÖĞRENMELİSİN!),
 • 4’LÜ TAP metodu ile onun beynini adım adım ele geçirip sadece ve sadece seni arzulamasını, düşünmesini ve özlemesini nasıl sağlayacağını,
 • Gizli Süperstar tekniği ile onun hayal dünyasına girip, onun hayallerini süsleyen fantezilerini nasıl ustaca gerçekleştireceğini (Taslak ve Yol Haritası),
 • Belki kendisinin bile farkında olmadığı fakat bilinçaltında yatan ve onun için ulaşılmaz olan SEKSİ KADIN PORTRESİNİ nasıl açığa çıkaracağını ve ona düşüncelerinin ötesinde bir seks deneyimini nasıl yaşatacağını (BUNA BAYILACAKSIN),
 • Bayan Antistress metodu (Örnek Çalışma) ile onun zihnini ve bedenini kısa sürede nasıl keyiften ve heyecandan şok edeceğini,
 • En başından beri yaratmış olduğun “O MUHTEŞEM KADIN” portresini hayatın boyunca nasıl capcanlı tutacağını ve muhteşem bir seks hayatını sürdürmenin yollarını öğreneceksin…

Toplamda 7 Modül 33 Bölüm ve Çok Daha Fazlası...

"Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu Hakkında
Ne Diyorlar?"

"Eşimi çok seviyorum. Fakat seksi sevemedim. Evli olduğum 5 yıl boyunca eşimin bana cinsel talepte bulunduğu her an bana eziyet gibi gelirdi. Hiçbir zaman bundan zevk almadım. Benim yüzümden eşim de öyle. Zaten ilişkilerimiz maksimum 7-8 dakika sürüyordu. Onu kırmamak için hep rol yapıyordum, o da bunun farkına varıyor fakat ses çıkarmıyordu. Buna 5 yıl kadar katlandım. Artık dayanamıyordum.


İnternette araştırma yaparken sizi buldum. İyi ki de bulmuşum. Şu an yaşadıklarıma inanın ben bile inanamıyorum. Sizin sayenizde seks hayatımız muhteşem bir boyut kazandı. Günaşırı olan mecburi görev yerini bazen günde 2-3 kez yaşadığımız birliktelikler bıraktı. İyi ki varsınız." 

(FİLİZ K.  //  Katılımcı)


"​Ben hep partnerimi yatakta mutlu etmek için çok farklı pozisyonlar denemenin, seksi kıyafetler giymenin yeterli olduğunu sanırdım. İnanır mısınız sırf bu yüzden sayısını bilmediğim kadar kıyafet bile aldım. Ama sizin online kursunuz bana çok ama çok önemli bir şeyi öğretti. Seks psikolojisini.

 

Bir erkeği yatakta mutlu etmek için yapılması gereken en önemli şeyin önce onun zihnini baştan çıkarmak olduğunu, geriye kalan şeylerinse seksi daha da güzelleştirdiğini öğrendim. Partnerimin bana bakış açısı çok değişti. Bazı günler benimle olmak için bahane uydurup işten erken çıkıyor. Hepsi sayenizde."

(MEHTAP T.  //  Katılımcı)


Ben sizi daha önce neden keşfetmedim. Geçmiş hakkında pek pişmanlık duymam ama sizi bu kadar geç fark ettiğim için çok pişmanım.


Bana ne kadar iyi geldiniz bir bilseniz.

(SANEM H.  //  Katılımcı)


"Kurs muhteşemdi ama benim asıl teşekkürüm sonrasındaki desteğinize. Hayatıma yaptığınız dokunuşlar o kadar kıymetli ki.


Sizin sayenizde 2 çocuklu bir anne tekrardan hayata döndü. Her şey için çok teşekkür ederim."


(DİLEK R. //  Katılımcı)


Onun  seni Delicesine arzulamasını ve TANRININ ARMAĞANI sayacak kadar ATEŞLİ ve seksi bulmasını İstemez Miydin?

Evet dediğini duyabiliyoruz.


O halde sana yardım etmeye ve bu DÖNÜŞÜMÜ başlatmaya HAZIRIZ.


Pekala o zaman sen söyle.

 • Onun Hayallerinin Kadını Olmanın Ederi Nedir?
 • Bir Ömür Onunla Muhteşem Bir Cinsel Hayatı Paylaşmanın Ederi Nedir?
 • Senin Kendinin Bile İnanamayacağın İçindeki O MUHTEŞEM KADINI Ortaya Çıkarmanın Ederi Nedir?

Sorunun ne olduğunu bilmeden, erkeğinin psikolojisini anlamadan çaresiz biçimde eşini, sevgilisini kolundan tutup çift terapistine/cinsel terapiste götüren ve bu terapilere binlerce lira para harcayan kadınlar var. 


Güzel bir seks hayatına kavuşmanın sadece görsellikten ibaret olduğunu sanan, seksi kıyafetlere, kostümlere, makyaj ürünlerine binlerce lira para harcayan kadınlar var.


Bu kadınlar şu gerçeğin farkında değiller:

Onun Hayallerinin Kadını Olmak; Erkeğin Seks Psikolojisini Anlamak, İleri Düzey Seks Becerileri Kazanmak Ve Kendi İçindeki SEKSİ RUHU Ortaya Çıkarmakla Mümkündür.

Şuna emin olabilirsin:


YATAKTA TAPILAN KADIN OL E-KURSU sana çok daha fazlasını verecek biçimde hazırlandı...


Bu kursu tamamladığında Onun Adeta YATAKTA TAPTIĞI KADIN haline dönüşeceksin.


O halde sormak istiyoruz:

 

YATAKTA TAPILAN KADIN OL E-KURSU'nun ücreti sence ne kadar olmalıdır?


Ya da şöyle soralım :


Bu değişimi yaşamanın ederi nedir? Eminim 1000 TL ve üzeri rakamları hak ettiğini düşünüyorsun.


Bizce de öyle. Kursun ederi bu fakat fiyatı bu değil!


YATAKTA TAPILAN KADIN OL 

E- KURSU KISA SÜRELİĞİNE

297 TL YERİNE

İndirimin Sona Ermesi İçin Kalan Süre

06
Gün
21
Saat
59
Dakika
59
Saniye

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu beraberinde 4 adet muhteşem E-KİTAP ile birlikte geliyor!

HEDİYE-1 Tahrik Edici Beden Dili


Bazen bir gülümseme, bazen bir dokunuş bazense sadece derin bir iç çekiş…Bir erkeği o farkında bile olmadan beden dilinle nasıl baştan çıkarırsın? 


Yürüyüşün, bakışın, oturuşun ve hatta onu dinleyişin bile onun zihnini bir tek kelime bile etmeden kolayca ele geçirmeni sağlayabilir…


Tahrik Edici Beden Dili’nde, tepeden tırnağa vücudunun tüm bölgelerini ustaca kullanmanın ve adım adım karşındaki erkeği baştan çıkarmanın sırlarını keşfedeceksin…

HEDİYE-2 Baştan Çıkaran Seks Oyunları


Seks hayatınız monotonlaştı mı? Biraz farklılık iyi gelecektir.


Ama dikkat edin.


Bu oyunlar bazen tehlikeli de olabilir.


Heyecan, risk ve şehvet isteyen çiftler için özenle hazırlandı.


Bu oyunları oynamayı yüreğiniz kaldırabilecek mi?


O halde deneyin ve görün…

HEDİYE-3  69 Tahrik Edici Cümle Stili


Tahrik edici konuşma sanatında uzmanlaşmak ve onu adeta çılgına çevirmek ister misin? 


Farklı ambianslar, durumlar vemekanlar için kullanabileceğin etkisi kanıtlanmış 69 cümle kalıbı…


Erkeklerin bugüne kadar duymaktan en çok zevk aldığı cümle kalıplarını bir araya getirdik.


Doğru zamanda doğru cümleleri kurarak onu azgın bir boğaya çevirebilirsin. Dene ve Etkisini Gör...HEDİYE-4 Çalışma Kitapçığı


Cinsellik sadece okuyarak olmaz uygulamak da gerekir. 


Bu çalışma kitapçıklarında yer alan egzersizleri uygulayarak ve yönergeleri takip ederek sonuca çok daha kolay ulaşacaksın.


Sonunda kat ettiğin yola baktığında olanlara sen bile inanamayacaksın!

100% PARA İADE GARANTİSİ

Eğer kursun senin için faydalı olmadığına inanıyorsan 30 gün içinde kursu iade edebilir ve ÖDEMİŞ OLDUĞUN ÜCRETİN TAMAMINI geri alabilirsin.


ÜSTELİK TEK BİR SORU BİLE SORULMADAN. ŞART YOK. KOŞUL YOK.


Kurs panelinde yer alan destek bölümünden bize atacağın bir tek mail ile bunu kolaylıkla yapabilirsin.


%100 para iaden, banka hesabına birkaç gün içinde  yapılır.

Neden bu kadar cömert olduğumuzu merak ediyor olabilirsin

 • Birincisi kendimize ve vermiş olduğumuz hizmete güveniyoruz. Yıllar boyunca birçok kadının hayatına dokunduk ve bundan aldığımız güçle de yolumuza devam ediyoruz.
 • İkincisi kadınlarımızın iyi niyetine güveniyoruz. Kadınlarımızın kursumuza ve vermiş olduğumuz hizmetin hakkını vereceklerini ve iade hakkını suistimal etmeyeceklerine inanıyoruz.
 • Üçüncüsü kadınlarımıza yardımcı olmak istiyoruz. Kurs kapsamında vermiş olduğumuz bilgilerin büyük kısmını kadınların bilmediğinin hatta önemli bir kısmını sadece ve sadece profesyonellerin bilebileceğinin farkındayız. Bu yüzden sonu suistimal bile olsa bu kursun Türkiye’deki tüm kadınlara faydalı olacağına eminiz. Bu da zaten bizim en büyük motivasyon kaynağımız.

SIKÇA SORULAN SORULAR


Kursa Nasıl Katılabilirim?


Kursa katılmak İçin Bu sayfada yer alan "Satın Al" Butonlarına Tıklaman Yeterli. Bu Butonlara tıkladıktan sonra Güvenli Ödeme Sayfasına Yönlendirileceksin. Güvenli Ödeme Sayfasında Yer alan Kutucuklara Bilgilerini Girdikten ve Ödemeyi yaptıktan Hemen Sonra Kurs Paneline giriş Yapabilir ve Kurs İçeriğinin Tamamına Erişim sağlayabilirsin.


adresime Kargoyla Kurs materyalleri gönderilecek mi?


Hayır. Bu kurs adından da anlaşılacağı üzere online bir kurs. bu yüzden adresine herhangi bir şey gönderilmeyecek. kursa katıldıktan sonra mail yoluyla kursa giriş yapabilmen sana özel tanımlanmış kullanıcı adı ve şifreni yollayacağız. bu bilgileri kullanarak kurs paneline giriş yapacak ve kurs İçeriğine ulaşabileceksin.


Kurs İçeriği nelerden oluşuyor?


kurs İçeriğini öğrenimi kolaylaştırmak amacıyla 7 modül 33 bölüme ayırdık. Kurs İçeriği Yazılı, görsel ve videolu İçeriklerden oluşuyor. ayrıca öğrendiklerini uygulayabilmen amacıyla da İndirilebilir materyaller ve e-kitaplar da ekledik kursun İçeriğine.


Ya Memnun Kalmazsam?


Buna İhtimal vermiyoruz ama memnun kalmadığın taktirde 30 gün İçerisinde para İadeni İsteyebilirsin. birkaç gün İçerisinde ödemiş olduğun ücretin tamamını hesabına geri yatırırız.


kredi kartıyla satın alırken kart bilgilerim güvende olur mu?


Ödeme güvenliği konusunda oldukça hassasız. Bu yüzden güvenli ödeme altyapısı konusunda profesyonel şirketlerden yardım alıyoruz. Altyapı hizmetinden yararlandığımız firma, Türkiye'nin önde gelen e-Ticaret sitelerinin de altyapısını sağlayan Iyzico sanal pos hizmetinden yararlanabilen sayılı firmalardandır. dolayısıyla hiç tereddüt etmeden kredi kartınızla veya banka kartınızla güvenli bir biçimde alışveriş yapabilirsin.


taksit İmkanı var mı?


Evet, an İtibariyle 9 taksite kadar taksit yaptırabilirsin.


satın alma yöntemleri neler?


 • --> Kredi Kartı/Banka Kartı
 • --> Sofort – Yurtdışı Havale Sistemi
 • --> Banka Havalesi / EFT
 • --> Posta çeki yöntemlerini kullanarak ödemeni yapabilirsin.


Sormak İstediğim Başka Bir Soru Var


Bunların haricinde bir sorun varsa info@askkampusu.com aracılığıyla sorularını bize İletebilirsin. en kısa sürede yanıtlamaya çalışacağız.

​​​​


Şimdi Önünde 2 Seçenek Var

SEÇENEK-1

Bu sayfayı kapatır ve yoluna devam edersin. Sorunlarınla baş başa kalır ve cinsellik denen nimetin güzelliklerinden ömür boyu mahrum kalırsın.

 

Erkeğinle arandaki bu boşluk zamanla daha da büyür ve cinsel tatminsizlik tüm aşk hayatını yavaş yavaş etkilemeye başlar.


Cinselliğin o büyülü güzelliğini doruklarda yaşayabilmek ve yaşatabilmek varken 

çoğu kadın gibi sıradan olmakla yetinirsin.

SEÇENEK-2

YATAKTA TAPILAN KADIN OL E-KURSU' nu sıfır risk garantisiyle satın alırsın.


 • İçinde yıllardır ortaya çıkarılmayı bekleyen o muhteşem kadınla tanışırsın.  
 • Her birliktelik sonrası erkeğinin yüzündeki o mutlu ve aşık ifadeyi görürsün.
 • Övgüler, iltifatlar senin için sıradanlaşmaya başlar..
 • Ve en önemlisi ömür boyu mutlu bir cinsel birlikteliğin tadını çıkarırsın.

Gördüğün gibi Kaybedecek Hiçbir Şeyin yok.


Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu'nu İndirimli fiyattan %100 İade Garantisiyle Satın Alabilir, Bonuslarla beraber tüm kurs İçeriğini 30 gün boyunca deneyebilirsin.


YATAKTA TAPILAN KADIN OL
 E-KURSU KISA SÜRELİĞİNE

297 TL YERİNE

İndirimin Sona Ermesi İçin Kalan Süre

06
Gün
21
Saat
59
Dakika
59
Saniye

Yatakta Tapılan Kadın Ol E-Kursu İle İlgili sormak İstediklerini aşağıdaki İletişim formu aRACILIĞIYLA bize İletebilirsin. en kısa zamanda dönüş yapacağız.