Erkekleri Etkilemenin ve Elde Etmenin Yolları (Gizli Formül)

Aşk Kampüsü Ekibi’nden herkese merhaba. Bu yazımızda bir erkeği etkilemenin ve aranızda uzun süreli bir çekim oluşturmanın yollarını konuşacağız. Öğreneceğiniz bilgiler sayesinde kolay bir biçimde erkekleri etkileyebilecek ve onu elde edebileceksiniz.

Yalnız baştan belirtelim. Burada konuşacaklarımız İnternette yer alan sıradan tavsiyeler değil. Yani şöyle yapın böyle yapın, spora gidin, fit kalın, dış görünüşünüze önem verin, zor kadını oynayın gibi hiçbir geçerliliği olmayan ve sizi siz yapmaktan uzaklaştıran tavsiyeler vermeyeceğiz.

Bunun yerine kendinizden ödün vermeden bazı özelliklerinizi ön plana çıkararak bir erkeği nasıl ok gibi vuracağınızı anlatacağız.

Bunun yanı sıra bir erkeği etkilemek için gerekli olan çekiciliği nasıl sağlayacağınızı binlerce erkek üzerinde yaptığımız anketler ve röportajlar sonucunda elde ettiğimiz veriler ışığında anlatacağız.

Okuyacaklarınızın ve size vereceğimiz formülün tamamen bilimsel dayanağının olduğunu ve başka hiçbir yerde bulamayacağınıza emin olabilirsiniz.

Sizden ricamız yazımızı sonuna kadar okumanız ve aklınıza takılanları yazı altındaki yorum kutucukları vasıtasıyla bize sormanızdır.

O halde başlayalım…

Bir erkek uyumadan önce sizi düşünmeye başladığı andan itibaren, aranızdaki çekimin temelleri sağlamlaşmaya başlar. Sizinle yeniden görüşmek için sabırsızlanır, konuşmalarınızı kafasında yeniden canlandırarak onunla bir daha buluşmak isteyip istemeyeceğinizi merak eder.

Evet! Erkeklerde tıpkı kadınlar gibi etkilendiği bir ilk buluşma sonrasında bunları düşünür. Ancak bir erkeğe bunları düşündürtmek için onu gerçekten etkilemek gerekir.

Çünkü kimse arkadaşça sohbet ettiği veya sadece sevişmek istediği biri için bu kadar düşünmez. Seksi, havalı ve insanları peşinden sürükleyen bir etki bırakmak davranışlarınıza bağlı. Erkekleri etkilemekte başarılı olan hiçbir kadın özel veya seçilmiş değildir, tek yapmanız gereken pratik yapmak ve taktiklerinizi geliştirmek.

Çekicilik Öğrenilebilir

Pozitif enerji saçan insanları bilirsiniz, bu enerjiyi nereden bulduklarını sorduğunuzda alacağınız cevaplar bellidir: genellikle bilmediklerini veya içlerinden geldiği gibi davrandıklarını söylerler.

Ancak bunun daha farklı bir açıklaması vardır. Sorunlarını nasıl çözdüklerini, kendilerini nasıl motive ettiklerini, hayata nasıl baktıklarını incelediğinizde: olumlu düşünmenin etkilerini açıkça görebilirsiniz. Aslında içlerinden geldiği falan yoktur, sadece olumlu ve pozitif olmak için fırsat yaratırlar. Çekiciliğin yolu da buradan geçer.

Yıllarımızı insanların neyi çekici bulduğunu ve onları çekici yapan şeyin ne olduğunu anlamaya çalışarak geçirdik. Elimizden gelen her teoriyi deneyerek, bir çözüm geliştirmeye ve çekiciliğin sırrını açığa çıkarmaya çalıştık ve sonunda bulduk.

Bahsedeceğimiz yönteme uyarsanız silinip gitmeyecek ve kalıcı olacak bir etki bırakabilir, çekiciliğinizi arttırmak için gerekli koşulları sağlayabilirsiniz.

Telaşlanmayın!

Bunun için olduğunuzdan farklı davranmanız veya kendinizi değiştirmeniz gerekmiyor. Her insanın karşısında aradığı özellikler, etkilendiği tipler farklıdır. Fakat bir erkeğin bir kadını çekici bulmasına neden olan sebepler değişmez.

Erkekleri Etkilemenin ve Elde Etmenin Sırrı

Mümkün olduğunca insanların taklit edebilecekleri ve kendilerine uyarlayabilecekleri stratejiler geliştirmeye çabalıyoruz. Yüze yakın kadınla, erkeklerle olan ilişkilerini incelediğimiz bir çalışma yürüttük.

Elde ettiğimiz sonuçlar oldukça tutarlı olduğu için bu bilgileri ihtiyaç duyabilecek herkesle paylaşmaya karar verdik. Okuyacaklarınız bir reçeteyi andırabilir ancak, ne zaman bir erkeği etkilemeyi başarsanız farkında olmadan bu formülü uyguluyor olduğunuzu da bilin.

İşte uzun soluklu çekimin ve dolaysıyla erkekleri etkilemenin formülü:

GİZLİ FORMÜL

Görsel Kimya + Efor Harcatmak + Değerinizi Belli Etmek+ Bağlantı Kurmak = Uzun Soluklu Çekim (Onu Kalıcı Etkilemek)

Şimdi her maddeyi tek tek ele alalım.

Görsel Kimya (Erkeği Etkilemenin İlk Aşaması)

Birinin dış görünüşünüzden etkilenmesine ve sizi istemesine ne sebep olur?

Birinin dış görünüşünüzden etkilenmesi için fotomodele benzemenize veya diş macunu reklamındaki yıldızlar gibi gülümsemenize gerek yok.

Şampuan reklamlarındaki gibi saçlarınız veya porselen gibi bir cildiniz olmak zorunda da değil.

Dürüst olalım. Dış görünüş her şey olmamasına karşın elbette ki önemlidir.

Her erkeğin kafasında ideal bir kadın tasviri mutlaka vardır: sorduğunuzda “Bilmiyorum” veya “Dış görünüşü hiç önemsemem” diyecek bir erkek yoktur. Hangi erkeğe sorarsanız sorun, hepsi ideal kadını farklı şekilde tanımlayacaktır.

Kimi mavi gözlü kadınlara bayıldığını söylerken, kimi sadece kızıl saçlı kadınları çekici bulduğunu söyleyecektir.

Uzun bacaklı kadınlara zaafı olduğunu söyleyen de olacaktır, kısa saçlı kadın sevdiğini söyleyen de.

Ancak unutmamanız gereken en önemli nokta, tüm bu ideal kadın tanımlamalarının, dergilerde, filmlerde ve televizyonda sunulan güzellik dayatmalarının bir sonucu olduğudur.

Günlük yaşamda, bu güzellik standartlarının bir önemi kalmamakla birlikte, karşı cinsin sizi etkileyici bulmasının üzerinde fazla bir etkisi de yoktur.

Belki sarı saçlı bir kadının hayalini kurabilir ama uzun vadede ona çekici gelecek şey bir saç renginden fazlası olacaktır.

Yakışıklı erkekleri elde etmek için dört dörtlük bir vücuda sahip olmanıza ya da kusursuz bir yüzünüzün olmasına gerek yok.

Eğer sadece aşırı güzel kadınlar erkekleri etkileyebilseydi ortalıkta bekar hiçbir model veya oyuncu kalmazdı.

İtiraf edin, hiç el ele gezen mutlu bir çift gördüğünüzde “ Bu adam / kadın bile birini bulmuş.” diye hiç düşünmediniz mi? Öyleyse herkese uygun biri olduğunu anlamalısınız.

Sadece güzel olmakla biriyle bir ilişki yürütmeniz mümkün değildir. Çok güzel olmasına rağmen ilişkilerinde mutsuz olan kadınlar gördüğünüz gibi, oldukça sıradan bir tipi olmasına rağmen erkeklerle arası çok iyi olan ve cazibesiyle büyüleyen kadınlarda görmüşsünüzdür.

Peki bu durumun sebebi nedir?

Bunun sebebi güzelliğin formülünde yatıyor:

Güzellik= Objektif Güzellik + Algılanan Güzellik

Güzelliği iki şekilde tanımlamak bu durumu anlamlandırmamıza yardımcı olacaktır: objektif güzellik ve algılanan güzellik.

 • Objektif güzellik zaman içinde modaya ve yıllara göre değişir, tıpkı geçen sene moda olan ayakkabıları artık beğenmememiz gibi: bir yıl bakır rengi saçlar moda olur öteki yıl bronz ten. Geçmişte dolgun vücutlu kadınlar güzel kabul edilirken, bugün zayıf kadınlara güzellik ikonu gözüyle bakılıyor. Yani anlayacağınız tamamen dış görünüşle alakalıdır.
 • Algılanan güzellik ise, davranışsal çekimin görsellikle birleşmesi olarak açıklanabilir. Biriyle konuşurken durduğunuz pozisyondan, nasıl yürüdüğünüze, özgüveninizi nasıl sergilediğinize, feminen enerjinizi nasıl yansıttığınıza kadar birçok elementin birleşimiyle algılanan güzellik ortaya çıkar.

Kültürel standartlara bağlı kalan objektif güzelliği kimse değiştiremez ancak, algılanan güzelliğimizi hepimiz geliştirebiliriz. Şanslıyız ki, konu ilişkilere ve çekiciliğe geldiğinde önemli olan algılanan güzelliktir.

Normalde “Tipim değil” diyebileceğiniz birinden aşırı hoşlanmanıza ve aranızda büyük bir çekim hissetmenize algılanan güzellik neden olur.

Bazen erkekler bir kadının dış görünüşünden çok etkilenir ama konuşmalarının ilk dakikalarında çok sıkıcı veya itici olduklarını fark ederler, bu durum da algılanan güzellikle açıklanabilir. Birinin dış görünüşünden etkilenmeyip, konuştuğu anda ona karşı bir ilgi duymaya başlamanızda mümkündür.

Objektif güzellik belki birinin ilgisini çekmenize yardımcı olabilir, ancak konuşmaya başladığınız andan itibaren etkisini yitirmesi işten bile değildir.

Objektif olarak güzel bulunan kadınlar genellikle bir erkeği elde etmekte algılanan güzelliğe sahip olan bir kadına göre daha çok zorlanır. Bunun sebebi çok güzel olan kadınların güzellikleriyle dikkatleri üzerlerine çekmeye alışkın olmaları ve karakter özelliklerini ön plana çıkarmaya gerek görmemeleridir.

Ve bu durum da onların bir erkeği uzun süreli etkilemek konusunda başarısız olmasına neden olur. Onlar sadece ilgi çekerler elde edemezler.

Çok güzel kadınların karakterlerinin bir hayal kırıklığı olduğunu söyleyen fazlaca erkekle karşılaştım. Bu gibi durumlarda güzellik tamamen ikinci plana atılıyor ve karakter özellikleri başrolü kapıyor.

Tekrar dile getirmek isterim ki, dış güzelliğin önemsiz olduğunu veya insanlar üzerinde bir etkisi olmadığını söylemiyorum.

Güzel kadınlar her zaman için ilgileri üzerinde toplayacaklar fakat, güzellikleri kaliteli davranışlar ve iyi bir karakterle birleşmediği sürece bu ilgi oldukça kısa sürecektir.

Online eğitimlere başlamadan önce, erkeklere koçluk hizmeti veriyorduk. Eğitimlerinin başında onlardan hayallerindeki kadını tasvir etmelerini isterdik.

Bir dizi fiziksel özellik sıralamalarını beklememize rağmen onlar bir sürü kişilik özelliği sıralayarak her seferinde bizi şaşırtırlardı.

Çoğu özgüvenli, seksi, eğlenceli, özgür ve sıcakkanlı partnerler arıyordu. Onlara “Peki bu kadın nasıl görünsün isterdiniz?” diye sorduğumuzda genellikle verilen cevaplar esmer, sarışın, beyaz tenli gibi klasikleşmiş tiplemeler olurdu.

Dış görünüşle ilgili fikirlerini belirtmede, kişilikle ilgili beklentilerini dile getirirken ki kadar istekli olmamaları her zaman dikkatimizi çeken bir nokta oldu.

Bir erkek, “Ben sarışınlardan hoşlanırım” dediğinde bu tek başına bir şey ifade etmez. Bir seferinde sarışınlara bayıldığını söyleyen bir erkeğin yedi kız arkadaşından altısı esmer çıkmıştı.

Çünkü dış görünüşünü beğendiği kişiler ile karakterini beğendiği ve anlaştığı kişiler arasında ciddi farklar vardı.

Çekicilik zamanla yaratılan yüzlerce davranıştan oluşur, bu davranışlar sonradan öğrenilebilir ve etkilemek istediğiniz erkeği elde ederken kullanılabilir.

Eğer çabalarsanız hoşlandığınız çocuk sizi sadece dış görünüşünüz için değil, sizi siz yapan hakiki özellikleriniz için güzel bulacaktır.

Eminiz defalarca kez duymuşsunuzdur ama biz yine de söylemek isteriz: güzellik görünüşten değil, karakterinizden gelir ve sizi seven her erkek sizi güzel bulacaktır.

Efor Harcatmak (Erkeği Etkilemenin 2. Aşaması)

Elde etmek için çabaladığımız her şeyin kıymetini daha çok bilir, doğrudan elde ettiğimiz şeylere daha az kıymet veririz. Dolayısıyla uğruna çaba gösterdiğimiz insanları daha çekici buluruz.

Bu sebeple, standartlarını yüksek tutan kadınlar erkekler için daha alımlı ve cazibelidir, onu elde etmek için çabalamak oyunu daha keyifli oynamamızı sağlar.

Erkekler ne istediğini bilen kaliteli bir kadın için daha fazla savaşmak zorundadır, çünkü bu kadın, etrafındaki erkeklerin onun standartlarına erişmek için çabalamasını ister.

Şimdi bilindik bir senaryoyu düşünelim. Bir erkekle buluştunuz ve gecenin sonunda sizi eve bıraktı. Arabadan indi, sizi öptü ve iyi geceler diledi. Fakat onu yukarı davet etmenizi ve fiziksel yakınlık kurma ihtimalinizi düşünerek kapının önünden ayrılmıyor.

Kalitenizi göstermek ve ona böyle bir ihtimal olmadığını belli etmek için ona klişeleşmeden “ Çok tatlısın ama ilk günden bu kadar yakınlaşmamızı doğru bulmuyorum” demeniz hem sıkıcı bir konuşma yapmanızın önüne geçecek hem de onun kalbini kırmayacaktır.

Onu reddetmenize rağmen aranızdaki kıvılcımlar sönmeyecektir çünkü sizin karakterinizi gösterdiğinizi ve onunla flörtleşmek için elinizden geleni yaptığınızı farkına varacaktır. Nede olsa standartlarınızı ona göstermekten başka bir şey yapmıyorsunuz.

Sanılanın aksine, beğendiğiniz erkeğin sizin ve ilişkiniz için efor sarf etmesini sağlamanın yolu cinsellikten geçmez.

Kendinizi kazanılması gereken bir mücevher gibi ona sunmanız ve bunun için cinselliğinizi kullanmanız onun sizinle yakınlaşana kadar peşinizden koşmasına sonrasında yürüyüp gitmesine neden olur.

Aşırı derecede flörtöz olmanız ipleri tamamen onun eline vereceği için ortada sizin için çaba göstermesini gerektirecek bir neden kalmayacaktır.

Bu yüzden bir erkek size olan ilgisini belli etmediği sürece cinsel enerjinizi ortaya koymamalı ve her davranışını kabul etmeyeceğinizi ona net tavırlarla belli etmelisiniz.

Bir erkek ilginizi kazanmak için uğraşmadığı sürece aranızdaki çekimin uzun sürmesi ne yazık ki mümkün değildir.

Eğer size kaba ve kötü davranmasının normal olduğunu düşünür, aranızdaki bağlantıyı koparmamanın bir yolunu aramayı bırakırsa size olan ilgisi gittikçe küçülecektir.

Unutmayın, çekiminizi sürdürmek ve standartlarınıza erişmek için çabalaması gerekiyor.

Çok popüler ama çok yanlış ve etkisiz olan bir taktikten bahsetmek istiyoruz size: onu umursamıyor gibi yapmak! Umursamıyor ve ilgilenmiyor gibi davranmak karşınızdakine onunla gerçekten ilgilenmediğiniz ve umursamadığınız mesajını iletiyor.

Bu tavır onu etkilemenin aksine, reddedilmemek için sizden uzaklaşmasına sebep olacaktır. Kimse kazanılması imkansız görünen bir savaşa girmek istemez.

Değerinizi Gösterin (Erkeği Etkilemenin 3. Aşaması)

Sizi elde edilmesi gereken bir kadından daha fazlası yapan şey değerinizi ona net bir şekilde göstermenizdir. Değerini ortaya koyan bir kadın, karşısındaki erkeğe daha önce tatmadığı duyguları tadabileceği mesajını verir.

Tanıştığı kadının özel olduğunu düşünmesi, erkeğin ilişkisine bağlanmasına ve kendini karşısındaki kadına sadık hissetmesine sebep olur.

Sonunda kadınına karşı bağlılık hisseden bu erkek, başka hiçbir kadının ona kendini özel hissettiremeyeceğini anlar ve onun hayatının bir parçası olmak için can atmaya başlar.

Peki bu kadını özel yapan nedir?

 • Kendine ait tutkuları olması
 • Özgüvenli olmak için kimsenin onayına veya beğenisine ihtiyaç duymaması
 • Başkalarından bağımsız düşünüp davranabilmesi
 • Dostları, tutkulu olduğu bir kariyeri ve kendine ait amaçları olması

Kısacası içinde kendine ait koskoca bir dünya barındıran bu kadın, erkeğin gözünde keşfetmek istediği bir cennete dönüşür.

Bağlantı Kurmak (Erkeği Etkilemenin Son Aşaması)

Aranızda kurulacak olan bağlantı, erkeğin sizinle saatlerce vakit geçirmek istemesini sağlayacaktır.

Bu bağlantının kaynağı ne cinsel arzular ne de tutkulardır, onun size sadık kalmasını sağlayacak şey karakterinizdir. Bu bağlantıyı sağlamak için karşınızdaki insanın hayatını merak etmek, değerlerine ve standartlarına anlayış göstermek önemlidir.

Şimdiye kadar davranışlarınızın ve değerinizi belli etmenizin öneminden bahsettik, ancak uzun soluklu bir ilişki elde etmek için düşmemeniz gereken bazı tuzaklar var.

Elde Edilmesi Zor Kadını Oynamak

Olmadığınız biri gibi davranmak, ilişkilerde yapılan en kötü hataların başında gelir, elde edilmesi zor bir kadını oynamakta buna dahil.“ Fazla naz aşık usandırır” lafını duymuşsunuzdur.

Aşırı umursamaz ve meşgul görünmeniz, her fırsatta işleri ağırdan almanız, karşınızdakinin usanmasına ve sizden uzaklaşmasına neden olacaktır.

Her birey eşsiz ve değerlidir ancak karşılık görmeden peşinizden koşacak erkeklerin sayısı bir elin parmağını geçmez (peşinizden koşan kişilerde istediğini elde ettiği an sizden sıkılacaktır).

Sadece birilerini peşinizden koşturmaya odaklanırsanız, arkanızdan gelecek erkekler aşırı ısrarcı ve gurursuz tipler olacaktır.

Elde edilmesi zor havalarındaki kadınların aksine, kendi değerini belli eden kadınlar elde edilmek için çeşitli rollere bürünmez, standartlarını ve hayattan beklentilerini ortaya koymakla yetinirler ve başarılı olurlar.

Bu kadınlar karşısındaki erkeğe standartlarını belli ederken, ilgilerini göstermekten de kaçınmazlar.

Hayattaki hedeflerinizin büyük olmasının zor elde edilmekle bir ilgisi yoktur, sizin için zamanını ve enerjisini harcayan erkeklerin sizi elde edebileceğini göstermek ise işin anahtarıdır.

Her erkek rüyalarının kadını kazandığını düşünmek ister ve kaliteli bir kadın kendisinden etkilendiğinde, kendini özel ve diğerlerinden farklı hisseder.

Özetlersek, bir erkek elde edemeyeceğini düşündüğü bir kadınla değil, kimsenin elde edemeyeceğine inandığı bir kadınla beraber olmak ister.

Erkeği Etkilemek ve Onu Elde Etmek İçin Bu Formülü Nasıl Uygulamalı?

Bazı insanlar, diğer insanları etkilemek konusunda doğuştan yetenekli ve başarılıdır. Kimi kadın cinsel enerjisini sergilemekte ustadır ve erkeklerle arasında görsel kimya yaratmak ile ilgili bir sorunu yoktur ama bağlantı kurma konusunda problemler yaşar.

Seksiliğini ve fiziksel cazibesini o kadar ön plana çıkarır ki, hoşlandığı erkeğe karakterine dair hiçbir şey gösteremez.

Bazı kadınlar kalitesini göstermekte ve bağlantı kurmakta başarılı olsa da, erkekler için bir arkadaştan fazlası olmayı başaramaz. Çünkü görsel kimyasını sergilemek ve erkeklere efor sarf ettirmek konusunda sorunları vardır.

Her kadında bir özelliğin ağır basması oldukça normaldir, sonuçta sizi özel yapan size özgü küçük detaylardır.

Bütün bu formülün sırrı ise, içindeki maddelerin ihtiyaca göre uygulanması ve davranışlar arasında denge kurulmasıdır.

Eveet yazımızın sonuna geldik.

Fakat bitmedi.

Burada okuduklarınız buz dağının sadece görünen kısmıydı.

Bir erkeği kısa sürede etkilemek ve elde etmek için doğru stratejiye ve yol haritasına ihtiyacınız var.

Sizi hoşlandığınız bir erkeği kolay bir biçimde etkilemenizi ve elde etmenizi sağlayacak olan gizli stratejiyi anlatan O ARTIK SENİN E-KURSU’muza davet ediyoruz.

Bu kursta bir erkeği bilinçaltı yöntemlerle nasıl kolay bir şekilde etkileyeceğinizi, onda kalıcı bir erki bırakarak onu nasıl elde edeceğinizi adım adım anlatıyoruz. Detaylı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayınız.

 • Serenay dedi ki:

  Erkeklerin bir kadını ilk olarak görsel olarak değerlendirdiği doğru mu?Yani bu durumda güzel olmayanların şansı oldukça az yanlış mıyım? Bunu değiştirmek mümkün mü? Yani karakterimizle onu etkilemek mümkün mü?

  • Aşk Kampüsü dedi ki:

   Merhaba Serenay. Evet erkekler dediğin gibi ilk olarak dış görünüşten etkilenirler ve bu durum onlar için bir filtre görevi görür. Yani dış görünüşünden etkilenmedikleri bir kadına şans vermeleri oldukça zor maalesef. Ama burada bir not düşeyim. Dış görünüş sadece senin kaşın, gözün, bacakların vs. değil. Buna gülümsemeniz, bakışınız ve auranız da dahil. Yani gamzelerine aşık olunan birçok bayan tanıyorum ben. Ya da sevecen tavrına. Yani demek istediğim fiziksel görünüşünüzü bedeniniz ile sınırlamayın, dış görünüş dediğin zaman bütün bunların bu olguya dahil olduğunu düşünebilirsiniz. Bu durumda her kadının sahip olduğu silahları iyi değerlendirmesi ve görünümünde öne çıkan yönlerini iyi kullanması gerekiyor.

 • >