Erkekleri Baştan Çıkaran Sözler ve Mesajlar (Dev Liste)

90’lı yıllarda benim gibi genç kız olanlar bilirler.

900’lü hatlar furyası vardı hatırlar mısın?

“Ara beni, sıcak dakikalar seni bekliyor…”

Bir dönemin erkeklerini katleden, ergenlerin ailesine binlerce lira telefon faturası ödeten, televizyonlarda gece 12’den sonra boy boy reklamları gösterilen o hatlardan bahsediyorum.

Sonradan anlaşıldı ki aradığında karşına çıkan aslında o sırada örgü ören veya bulaşık yıkayan bir kadınmış.

Ama ne fark eder?

Telefonun öteki ucundaki kadın kim olursa olsun, ister şişman, ister zayıf, ister kısa ister uzun.

Bu kadınların kim olduğu hiç fark etmiyordu çünkü bu kadınlar bir şeyi çok ama çok iyi öğrenmişlerdi:

Erkeği Tahrik Edici Konuşma Sanatını…

Bu kadınlar bir erkeği hem telefonda hem de yatakta baştan çıkaran, tahrik eden ve azdıran sözleri nasıl ustaca kullanacaklarını çok ama çok iyi biliyorlardı.

Ve bu yüzden de erkekler onların adeta müptelası olmuştu.

Erkekler onları görmüyorlardı, bilmiyorlardı; onlarla tanışma şansları da yoktu.

Bu kadınlar sadece sözleriyle bunu başarıyorlardı.

Peki ama nasıl oluyordu da bu sözler görsellik ve temas olmadan erkekleri bu denli etkileyebiliyordu?

Bu sözler neden bu kadar etkiliydi?

Öğrenmek ister misin?

Açıklayayım.

Bunun 2 sebebi var.

Birincisi bu kadınlar seslerini en seksi biçimde kullanabilmek için kendilerini eğitmişlerdi. Defalarca kez tekrar yaparak en seksi ses tınılarını keşfetmiş ve bunu kelimelerle birleştirerek erotik bir ses tonu yaratmışlardı.

Tıpkı haber spikerleri gibi.

Onlar da haber sunmak için aylarca diksiyon ve ses eğitiminden geçerler ta ki en iyi tınılarını yakalayana ve bunu içselleştirerek beyinlerine öğretene kadar.

Bir zaman sonra bu onların klasik ses tonu olur. İşte bu kadınlar da böyle. Devamlı pratik sonucunda en seksi ses tonunu keşfederler ve bunu içselleştirdikten sonra telefondaki adama yansıtırlar.

İkinci sebebi ise kurmuş oldukları erkekleri tahrik eden cümlelerin karşıdaki kişilerin gizli fantezilerine ve seks güdülerine hitap ediyor olması.

Onlar sohbet esnasında karşılarındaki kişiyi konuşturarak onların herkesten gizlediği gizli fantezileri öğrenir ve duruma uygun tahrik edici cümleler kurarak o kişinin hayal dünyasına girmeyi başarırlar.

Onun seks güdülerinin çekirdeğine ulaşarak, ona benzersiz bir zihinsel orgazm yaşatırlar.

Ve bu yolla erkekleri bu hatlara ve kendilerine bağımlı hale getirirler.

Böylesine büyük bir güce sahip olduğunu düşünsene…

Sadece sözlerinle telefondaki ya da yanındaki adamı kendine bağımlı hale getirebildiğine.

Bunu yapmak kolay değil, ama zor da değil!

Çünkü birazdan okuyacaklarınla bunu nasıl başaracağını öğreneceksin.

Telefonda konuşurken, mesajlaşırken, yatakta veya yan yanayken eşini veya erkek arkadaşını sözlerinle nasıl baştan çıkaracağını ve onu seks için nasıl sabırsız bir hale getireceğini açıklayacağım.

Bunu nasıl yapacağız?

İşte yol haritamız:

İlk olarak erotik ses tonunu nasıl bulacağını ve bunu nasıl geliştireceğini anlatacağım.

Ardından bu ses tonunu kullanarak yatakta erkeğini baştan çıkaran sözleri nasıl söyleyeceğini ve bu sayede onu nasıl çılgına çevireceğini anlatacağım.

Bu sırada sana birçok cümle kalıbı gösterecek ve bunları doğru yerde ve doğru zamanda kullandığında nasıl maksimum etki göreceğini anlatacağım.

Sonrasında erkekleri baştan çıkaran ve tahrik eden telefon mesajları nasıl yazılır ondan bahsedeceğim.

Bunun için sana muhteşem bir teknik öğreteceğim.

Bu tekniğe bayılacaksın çünkü bu tekniği kullanarak erkeğinin gizli fantezilerini öğrenebilecek ve bu fantezilerini kullanarak onu hayal dünyasının tepelerinde gezdirebileceksin.

Hazırsan başlayalım.

Erotik ses tonunu keşfetme aşamasından önce birkaç önemli detaydan bahsetmek istiyorum.

Partneri ile aralarındaki seksi kimyanın yetersiz olduğunu hissettiğim danışanlarıma ne zaman tahrik edici konuşmaların çok ama çok önemli olduğundan bahsetsem hep bir tedirgin olmaya başladıklarını görürüm.

Sanki yanlış bir şey yapıyorlarmış gibi hissederler. Yuvarlak cevaplar verirler:

 “Ya evet,bir gün deneyebilirim aslında, hıhı ” gibi.

Düşününce hak vermiyor değilim. Onları böyle düşünmeye iten ana sebep kültürel normlar çünkü.

Çocukluğumuzdan beri cinsel isteklerin ayıp, yasak ve tehlikeli olduğu düşüncesiyle büyütüldük. Bu istekleri karşılamayı geçtim dillendirmek bile af edersin or**pu damgası yemek için yeterliydi kimi zaman.

Hal böyle olunca bu sınırları zamanla kanıksadık ve bu sınırlar bizim kendi etrafımıza çevirmiş olduğumuz aşılamaz duvarlar haline geldi.

Dolayısıyla bir anda o duvarın üzerinden atlamak zor geliyor hepimize. Düşüp yaralanabiliriz, ya da duvarı tırmanırken bizi görenler tarafından yargılanabiliriz.

Ama artık bütün bu saçmalıkları bir kenara bırakma zamanı. Bu senin ve partnerinin hayatı ve buna hiç kimse müdahale edemez.

Tahrik edici konuşma sanatını öğrenmen çok ama çok önemli.

Neden biliyor musun? Çünkü:

Erkekler genellikle seksi başlatan taraf olduğundan bu durum onlar için zamanla sıkıcı bir hal almaya başlar. Karşı tarafından da bu güzel anları yaşamayı en az kendileri kadar istiyor olmasını arzularlar.

Tahrik edici konuşma ile partnerine seksi ne kadar çok istediği göstermiş olursun. Emin ol bunun değeri erkek için paha biçilemez.

Erkek ne kadar o gün seninle seks yapmayı kafasına koymuş olursa olsun senin düşüncelerini bilemediği için kafasında hep bir soru işareti dolaşır. Bu da onun gün boyunca tam anlamıyla akşamki maceraya konsantre olmasını engeller.

Fakat ona sabahtan atacağın tahrik edici bir mesaj:

“İçimdeki tanganın rengini bilebilir misin? 3 tahmin hakkın var yakışıklı.”

Bu mesaj bütün endişeleri ortadan kaldırır ve sabahtan akşama kadar onun senin hayalinle yaşamasına sebep olur.

Senin neyi sevip neyi sevmediğini anlamasını sağlar bu sayede seks anında sana yaklaşırken hoşlandığın şeyleri yapmaya gayret eder.

Seksi konuşmalar sizi daha maceraperest yapar. İçinizde sakladığınız, başkalarından duyduğunuz ancak kendinize güvenemediğinizden dile getiremediğin tüm o gizli arzular gün yüzüne çıkacaktır.

Bu tutkunun tam ortasındayken yeni fikirler oluşacak ve erkeğinden daha önce duymadığın birçok şey duyacaksın.

Bu yolla partnerinle aranızdaki cinsel arzularınızı keşfedeceksiniz. Kalbinizde yatanları birbirinizle paylaştığınızda, fiziksel açıdan da birbirinizle daha da yakınlaştığınızı hissedeceksiniz.

İşte bunlar tahrik edici konuşmanın faydaları.

Arzuların ve tahrik edici konuşmaların o dayanılmaz alemine dalmadan önce seninle üzerinde konuşmamız gereken bir şey daha var.

Sınırlarımızı bilmek ve onları keşfetmek!

SINIRLARI KEŞFETMEK

Bazıları tahrik edici konuşmayı p*rno filmlerdeki kadınların yaptığı konuşmalarla karıştırıyor.

Elbette bunu çok çekici ve seksi bulan erkekler var fakat burada atladığımız bir konu var: Bu konuşmaların ve ifadelerin senin üzerinde nasıl durduğu!

Örneğin eşin ve sen muhafazakar bir insansanız ve seks anında tahrik edici konuşma konusunda bir deneyiminiz olmadı diyelim. Seks anında bir anda karşındaki adama “ A…… parçalarcasına beni s……. istiyorum “ dersen o anda o da sen de kalakalırsınız.

Anlatabiliyor muyum?

Bu yüzden bu konuda sınırlarını bilmeli ve kendini rahat hissedeceğin alanı iyi belirlemelisin.

Şu da bir gerçek ki rahatlık alanın gittikçe genişleyebilir ki bu bizim istediğimiz bir şey.

Fakat asla söyleyemem dediğin şeyler konusunda öncesinde iyice düşünmelisin. Aksi taktirde bu çekici olmak yerine itici olacak, seks anında senin de partnerinin de motivasyonunu bozacaktır.

Şimdi senden bir çalışma yapmanı istiyorum. Bir kağıda veya bilgisayarındaki bir word dosyasına asla söyleyemeyeceğin ve rahatlıkla söyleyebileceğin tahrik edici cümleleri yazmanı ve yanına da bir tarih atmanı istiyorum.

4 Adımda Erkekleri Baştan Çıkaran Sözleri Nasıl Konuşursun?

İnlemek seks anında sahip olduğumuz duyguların bir nevi dışa vurumudur. Bu dışa vurum ne kadar içten ve hissederek olursa o kadar seksi ve motive edici olur.

Danışanlarım genelde bana şu soruyu sorarlar:

“İnlemek erkeği gerçekten de azdırıyor mu?”

Cevabı evet. Hem de kocaman bir EVET!

Nedenini şöyle açıklayayım:

Erkek seks anında kadının inlediğini görünce hemen şunu düşünür:

“ Tanrım, ne kadar harika bir iş çıkarıyorum. Onu zevkten deliye çeviriyorum.”

Bu gerçek bilimsel olarak da ispatlanmıştır. İnlemelerin partnerini motive eder ve onun seni memnun etme yönündeki çabasını artırır.

Çünkü onun seni memnun etme çabası bir nevi kendisi içindir. Onun özgüven mekanizması tamamen onay ve teşviğe bağlı çalıştığı için seni memnun ettiği her an kendine olan güveni daha da artar.

Kendine olan güveninin artması da yine bu olumlu deneyimi tekrar tekrar yaşamasına ve yaşatmasına bağlıdır.

Bu olumlama pekiştikçe, yani seks anında her seferinde seni inlettikçe sana karşı olan bağlılığı artar ve bu da onun – dolaylı olarak da senin - seksten daha çok keyif almanı sağlar ve orgazma ulaşmanı kolaylaştırır.

Peki muhteşem bir inleme sesi nasıl ortaya çıkar?

Evet bu noktada yine kendimize döneceğiz ve alıştırmalar yapacağız.

Ve bu sayede hem erotik ses tonumuzu hem de seksi inleme sesimizi keşfedeceğiz.

1. ADIM

Erotik Ses Tonunu Keşfetmek

Bu alıştırmaları ilk olarak yalnızken yapmalısın. Kendi sesini bulduğuna kanaat getirirsen partnerinle ilişki anında da inlemeyi deneyebilirsin.


İlk adım olarak senden Ohhh, eveeet, Mmmmm gibi yansıma sözcükleri arzulu bir biçimde söylemeni istiyorum. Bir yandan da mastürbasyon yapman motivasyonunu artıracaktır.

Bu sözcükleri söylerken ayna karşısına geçip seksi bir edayla kendine bakmanı ve sözcükleri ne kadar içselleştirebildiğini görmeni de istiyorum.


Bu sözcükleri söylerken kelimeleri uzatabilir, kısaltabilir, sesini yükseltip alçaltabilirsin. Sesini ve tavrını farklı şekillerde deneyerek senin için en azdırıcı ve seksi biçimi bulmaya çalışmalısın.


Ayna ve mastürbasyonun yanı sıra farklı zamanlarda ve farklı eylemleri yaparken de seksi inleme metodunu çalışabilirsin.

Örneğin dondurma yerken.


Kaşığı ağzından çekerken söyleyeceğin bir Mmmmm sesinin doğru zaman ve doğru ses tonunu bulduğunda, yanındaki koltukta oturan erkeği saniyeler içinde tam ereksiyona geçirebileceğini hiç düşündün mü?

2. ADIM

Basit Cümleler Kurmak

Bu adımda inlemeleri cümleleştirmeni istiyorum.


Örneğin :


“Ohhhhh, (Göğüslerimi/ kalçalarımı/cinsel organımı) (yaladığında/emdiğinde/ısırdığında/içine girdiğinde/tokatladığında/) buna bayılıyorum.”


Bunu, mastürbasyon anında fantezi kurarken söylemeni ve dışa vurumunu bu şekilde güçlendirmeni istiyorum. Asla sana fazla gelen şeyleri söyleme. Şimdilik güvenli sözcükleri ve cümleleri tercih edebilirsin.


Önceden oluşturduğun güvenli sözcük listesini hatırla ve oradan doğaçlama yapmaya çalış. Bu doğaçlamalar zamanla senin düşüncelerinin önüne geçecek ve o anda hissel olarak dışa vuracaktır.

3. ADIM

Zor Kelimeleri Söylemek

Senden yalnızken bazı zor kelimeleri ve cümleleri ayna karşısında kendine bakarak söylemeni istiyorum. İlk olarak vajina, penis, em, yala, becer(s..) gibi kelimeleri aynada kendine bakarak söyleyerek başlayabilirsin. Sonra bu kelimeleri hissederek söylemeye çalış.


Bu konuda biraz pratik yapmalısın. Kitap demek senin için ne kadar kolaysa bu cümleleri kurmak da o kadar kolay olmalı. Yalnız başınayken bu alıştırmayı o seviyeye gelene kadar yapmanı istiyorum.

Sonrasında bu kelimeleri cümleleştirmeni istiyorum. Örneğin “Beni mecalim kalmayana dek becermeni istiyorum.” “En derinlerime sapla” gibi.


Bunlar sevişirken söylenen argo sözler. Başta sana belki ayıpmış gibi gelebilir ama lütfen bunu şimdilik bir kenara bırak.


Çünkü sevişirken erkeğine söyleyeceğin bu ateşli sözler onu yatakta çıldırmaya yetecek emin ol!

Bunları seksi ses tonunla söyle. Hatta öyle bir söyle ki söylerken baştan çıkmaya başladığına aynada şahit ol.

4. ADIM

Noktaları Birleştir

Bu inlemeleri ve tahrik edici cümleleri onunla paylaş. Şu bir gerçek ki seks anında önceden çalıştığın inleme sesin ve cümleleri dışa vuruş tarzın bir miktar değişecek. Bunun olması çok doğal. Bu yüzden rahatını bozma.


Unutma ki sen güçlüsün.


Azgınsın. 


Çok seksisin ve onun adeta aklını başından alacaksın!

Şunu unutma, asla eğreti duracak şeyler söylememelisin.


Önceden oluşturduğun güvenli sözcükler listesinden spontane bir biçimde kelimeler seç ve en sevdiğin tonda( bu ton ilişkinin gidişatına bağlı olarak artıp azalabilir) inle. 


Önceden de söylediğim gibi bir süre sonra bunları düşünmeyeceksin ve arzuların kelimelerinin ötesine geçecek…

Bu inlemeler karşısında erkeğin vereceği iki farklı tepki vardır.

Birincisi çok hoşuna gider ve o da sana katılır. Yani senin gibi inlemeye başlar.

İkincisi hiçbir tepki vermez.

Bu onun bunu beğenmediği anlamına gelmez. Sadece şaşırmıştır. Hem kendine hem de sana. Seksten sonra sana neden böyle bir ses çıkardığını ve bu tarz cümleler kurduğunuzu sorarsa “İçimden öyle geldi” diyerek yanıtla.

Kesinlikle rol yaptım veya önceden çalıştım gibi cümleler kurma. Bu onun öz güvenini kırar ve demoralize olmasına sebep olur. Sonra ereksiyon kaybıydı şuydu buydu bir ton uğraşırsın.

Eğer ilişki anında bu sesleri çıkarırken gerildiğini hissediyorsan ilk adıma dönebilirsin. Ardından ikinci adıma. Yeterince çalıştığına ve kendini rahat hissettiğine emin olduktan sonra üçüncü adıma tekrar geçebilirsin.

Senden tek isteğim asla vazgeçmemen!

Zamanla bu durum senin ve partnerinin çok hoşuna gidecek.

Öyle bir an gelecek ki artık hiçbir cümle sana fazla gelmeyecek. Arzularını ve tutkularını rahatlıkla ona ifade edebiliyor olacaksın ve bu sayede aranızda inanılmaz bir kimya gelişecek. Bu kimya hem seks hayatına hem de aşk hayatına çok büyük bir katkıda bulunacak. Düşündükçe bize dua edeceksin.( Ya da maille teşekkür edebilirsin).

Şimdi sıra erkeği baştan çıkaran, azdıran ve tahrik eden mesajlar nasıl yazılır onu anlatmaya geldi.

Bu konuda sana çok güzel bir teknikten bahsedeceğimi söylemiştim.

Şimdi gelelim bu tekniğin detaylarına.

Kullanacağımız bu teknik güçlü bir teknik çünkü bu teknik sayesinde;

Birbirinize karşı duyduğunuz şehveti açığa çıkaracağınız ateşli bir diyalog kuracaksınız hem de birbirinizin gizli fantezilerini öğrenme şansı elde edeceksiniz.

Hazırsan başlayalım.

Erkekleri Baştan Çıkaran Seksi Telefon Mesajları Nasıl Yazılır?

Mesajlaşma yolu ile tamamen seks ve arzular ile ilgili bir konuşma başlatacaksın.

Çocukken okullarda herkesin hikayeye bir cümle ile katkıda bulunduğu bir oyun oynardık hatırlar mısın?

İşte burada olan da o, tek fark hikayeyi ikinizin oluşturacak olması.

İlk olarak ben bunu yapıyorum, sonra sen şunu yapıyorsun. Sonra sen şunu yapıyorsun ve ben bunu yapıyorum.

Tüm bu vakit boyunca onun erkeksi arzularını dolduracak ve aynı zamanda ne kadar çok dokunulmak, öpülmek, yalanmak, emilmek istediğini göstereceksin...

Şimdi bunu örneklendirelim:

Sen: Haydi birlikte bir hikaye yaratalım, tamam mı?

O: Hmm, tamam?

Sen: Ben bir satır yazacağım ve sonra sen yazacaksın. Tamam mı?

O: Tamam.

Sen: Duşumu yeni aldım ve giyiniyorum. Yatak odasına girdim. Yüzünde pis bir sırıtma var ve hiçbir şey söylemeden bana doğru geliyorsun ve ellerini benim ... üzerine götürüyorsun.

O: Ellerimi saçına götürüyorum ve seni öpmek için yakınıma çekiyorum. Ardından bir elim, önce sırtına sonra o güzel popona iniyor.

Sen: Bana küçük bir şaplak atıyorsun. Üstünde çok fazla kıyafet var. Bu yüzden ... çekip, çıkarıyorum.

O: Pantolonum! Sen çok yaramaz bir kızsın!

Sen: Evet, senin yaramaz kızın olmayı çok seviyorum. Pantolonunu indiriyorum ve dizlerimin üzerine çöküyorum. Bana ... için yalvarıyorsun.

O: Kalkmış penisimi yalaman için. Bana ıslak bir oral seks yapmana bayılıyorum.

Sen: Seni bu şekilde tatmin etmeyi seviyorum. Penisin ağzımın içindeyken sana doğru bakıyorum ve sen inliyorsun. Senin arzunla çıldırıyorum ve bu yüzden birden kalkıyorum ve seni ... çekiyorum.

O: Beni yatağa çekiyorsun. Penisimi istediğini biliyorum ama ilk olarak senin gelmeni istiyorum.

Sen: Mmmm. Neden bu kadar şanslıyım? Bacaklarımı aralıyorsun ve tüm vajinamı ağzına alıyorsun. Dilinle klitorisimin üzerinde oynuyorsun. Hafifçe oynattıktan sonra emmeye başlıyorsun... Baskı ve hız artıyor, ta ki, ben...

O: Yüksek bir sesle inleyene kadar. Senin gelmeni sağlarken de tüm bedenin titremeye devam ediyor.

Sen: Harikasın bebeğim, beni nefessiz bıraktın. Seninle olmak için sabırsızlanıyorum. Bu gece eve erken gel!

İşlerin oldukça hafif bir tempo ile başladığını görebilirsin.

Aynı zamanda erkek de çok hızlı davranmadı ve mesaj sayesinde iyi bir hikaye oluşturabildik.

Aynı zamanda onun kullandığı bazı sözcükleri birkaç sefer tekrarladım. Bu onda özgüven oluşturuyor ve söylediği şeylerin arkasında durmasını sağlıyor.

Bu teknik illa bu şekilde sonlanmak zorunda değil. Partnerimle yukarıdaki mesajlaşmayı gerçekleştirirken yapmam gereken bir görüşme olduğunu unutmuştum, bu yüzden mesajlaşmayı kısa kestim.

Başlamak...

Bu tekniği ilk veya ikinci denemende, şu tarz bir başlangıç yapmak isteyebilirsin.

“Haydi birlikte bir hikaye oluşturalım... Ben bir satır yazacağım ve sonra sen bir satır yazacaksın.”

Bu tekniği birkaç kez denedikten sonra artık yukarıdaki giriş cümlesine ihtiyacın kalmayacak ve sen direkt vurucu bir biçimde mesajlaşmaya başlayabileceksin.

Nasıl Başlamalı?

Ne yaptığını veya onun ne yaptığını söyleyerek başla.

"Duştan çıktığımda hemen orada çırılçıplak duruyorsun...

Ellerini göğüslerimin üzerinde dolaştırarak beni uyandırıyorsun...

Bulaşıkları yıkıyorum ve arkadan bana yaklaşıp, boynumu öpüyorsun...

Gece eğlencesinden eve yeni döndük ve kapıdan girdik...

Koltuğun üzerinde beraber bir film izliyoruz..."

Ardından onun bir aksiyon seçmesi için onu harekete geçirecek bir cümle seçmen gerekiyor...

"... ve sonra sen...

... ve dedim ki...

... ardından bana dokunmaya başladım...

... sonra ben...

... sonra bana sordun ki...

... sonra sana sordum ki...

... çıkarttım...

... çıkarttın..."

Şimdi balık oltada ve hikayenin diğer kısmına geçme vakti geldi. Sana nasıl yanıt vereceğini bilmediğinden ötürü biraz temkinli olacağım.

Bu kısım işleri heyecanlı yapan kısım: bunun ilerisini çok planlayamazsın. Sana söyleyeceği şeyler doğrultusunda devam et.

Harekete geçirecek şeyleri söylemeyi unutabilir ancak bunun hikayenin seksi kısmına geçmene engel olmadığını bil.

Mesajlaşma yöntemini kullanmanın en güzel yanı cevap yazmak için yeterince vaktinin olması.

Dilersen spontane olarak devam edebilir ve aklına ilk geleni yazabilirsin. Yazacağın şey üzerinde çok düşünme veya eleştirel davranma. An seksi olma anıdır ve inan bana, senin dil bilgini veya cümle yapını hiç önemsemeyecektir.

Sana gönderdiği şeyleri ilham almak için kullan. Onu takdir etmek ve ona olumlu şeyler söylemek aranızdaki şehveti arttıracaktır. Bunu onun için yaptığında o da senin hikayeni takip edecektir.

Aşağıdaki örneklere dikkat edersen cümlelerimin tamamen övgü nitelikli olduğunu fark edeceksin.

"-Senin yaramaz kızın olmayı seviyorum

-Seni bu şekilde tatmin etmeyi seviyorum

-Senin arzunla yanıyorum

-Nasıl bu kadar şanslıyım?

-Beni nefessiz bırakıyorsun.

-Seninle olmak istiyorum."

Partnerim bana oral seks yapmayı sevdiğinden dolayı bu tekniği bu aksiyon ile güçlendiriyorum.

Oynamak ve nazikçe emmek ve ardından hızı ve baskıyı arttırmak. Ayrıca şunu da eklemeliyim, kendi isteklerimi de bu teknik sırasında mesajlaşma yoluyla ona göstermiş oluyorum ve bu da seks anında onun benim nelerden daha çok etkilendiğimi bilmesini ve ona uygun biçimde davranmasını sağlıyor.

Sana söyleyeceği şeylere de dikkat et. Muhtemelen sana yapmak istediği veya keyif aldığı şeyler hakkında da birçok ip ucu verecektir.

Eğer hikaye biraz garipleşirse, hikayeni her zaman başka bir yöne kaydırabilirsin. Bu hikaye tamamen senin!

Şu cümleler ile gidişatını istediğin yöne çekebilirsin...

"Yaptığın şeye bayılıyorum ama .... yaparak seni şaşırtıyorum.

İşleri yavaştan alarak seni daha da baştan çıkarmak istiyorum, bu yüzden...

Arzu bedenimi ele geçirdi ve bu yüzden..."

Hikayen doğal bir gidişatı yakalayacak ve seks sırasında yapılan eylemleri doğal bir şekilde sıralayacaktır.

-Ön sevişme

-Oral seks

-İlişki

-Orgazm

Bu, bu sırayı takip etmen gerektiği anlamına mı geliyor?

HİÇ DE BİLE!

Bu  tekniğini kullandığım çoğu zaman sadece oral seksi kullanıyorum. Kimi zaman ikimiz de ancak çoğunlukla sadece birimiz yapıyoruz. Diğer zamanlarda ise tam bir öğün sunuyorum ve hikayemizde birden fazla aşama olu"yor.

Bunu yapmanın doğru veya yanlış bir yolu yok! 

Çünkü ortada kesin bir doğru yok. Çünkü her şey senin ve onun arzularıyla alakalı.

Her zaman aşağıdaki olumlu cümlelerden birini kullanarak hikayeyi tamamlıyorum.

"-Beni iyi hissettiriyorsun.

-Beni nasıl tatmin edeceğini biliyorsun.

-Beni her zaman tatmin ediyorsun.

-Beni bu kadar doymuş hissettirmene bayılıyorum.

-Seni iyi hissettirmeyi seviyorum.

--Senin bu şekilde gelmene bayılıyorum."

Ve en sonunda seks davetiyemi yolladığım son mesaj şu şekilde oluyor:

"-Seni görmek için sabırsızlanıyorum.

-Bir araya geldiğimizde hazır ol.

-Eve acele gel.

-Bu hafta sonunu bekleyemiyorum.

-Bu akşam için sabırsızlanıyorum!

-İşten erken çık ve şimdi eve gel."

Aklına şu tarz sorular gelebilir:

-Ya bu tekniğine başlarsam ve yanıt göndermezse?

Bunun birden fazla nedeni olabilir. Onu meşgul bir anında yakalamış olabilirsin. Biraz daha bekle ve ona "Meşgul olmalısın. Daha sonra devam edecek ;)" şeklinde bir mesaj gönder. Meşguliyeti sona erdikten sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Bunu nasıl devam ettireceği konusunda bir fikri olmadığını söyleyecek kadar cesur da olabilir. Ona yanlış bir yanıtın olmayacağını söyle. Bunun tamamen eğlence amaçlı bir şey olduğunu açıkla.

-Ya bu tekniğini kullandığımda sadece kendisini tatmin etmeye odaklanırsa?

Eğer onun aklında sadece tek bir şey varsa, kontrolü eline al.

Hikayeyi seni tatmin etmesi konusunda yönlendir. Göğüs uçlarını yaladığında veya aşağılara indiğinde bunun seni çılgına çevirdiğini söyle. Ona bu şekilde övgüler söylemek ve nasıl hissettiğini betimlemek her zaman konuyu senin istediğin yöne çekecektir.

Evet yazımızın sonuna geldik.

Eğer bir erkeği atacağın mesajlarla baştan çıkarmanın sırlarını ve bu konu hakkındaki hiçbir yerde bulamayacağın özel teknikleri  öğrenmek istiyorsan aşağıdaki linke tıklayabilirsin.

Bu teknikleri kullanarak kılını bile kıpırdatmadan sadece sözlerinle ve mesajlarınla erkeğini seninle birlikte olmak için sabırsızlanan bir adama çevirebilirsin.

>