Adım Adım Bir Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları (Detaylı Rehber)

erkeği baştan çıkarmanın yolları

Bir erkeği baştan çıkarmak sistematik bir çalışmayı gerektirir. Oyunu kurallarına göre oynamalısınız. Her hamlenin bir sırası ve zamanı vardır. Ne bir önce, ne bir sonra…

Aşk Kampüsü

Bugün sokakta herhangi bir kadını çevirseniz ve ona “Bir Erkeği Baştan Çıkarmanın Yolları Nelerdir?” diye sorsanız muhtemelen hep şu tarz cevaplar alırsınız:

-Erkeği baştan çıkarmada ne var? İki kırıt, bir ruj, bi makyaj, iki de tatlı söz tamam!

- Çok kolay! Bir mini etek giy, bir de göğüs dekoltesi. Çık karşısına ağzının suyu aksın…

Gerçek şu ki bu tarz düşünen kadınlar, bir ömürlük değil de tek gecelik kadın olmalarının sebebini hala anlayabilmiş değiller. Onlar böyle olması gerektiğine inana dursun biz sizinle bu yazımızda aşama aşama bir erkeği tahrik etmenin ve tabiri caizse azdırmanın yollarını konuşmak istiyoruz.

Son günlerde şu tarz mailleri sıklıkla almaya başladık:

"Kocamı,sevgilimi nasıl baştan çıkarırım fikir verebilir misiniz?"

"Bir erkeği baştan çıkaran kadın nasıl olmalı?"

"Bir erkeği tahrik etmenin yolları nelerdir, erkekler nasıl tahrik olur...?"

Eğer siz de bu soruların cevabını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu uzun yazımızda sabah kalktığınız  andan sekse 1 kalaya kadar aşama aşama onu nasıl baştan çıkaracağınızı tüm detaylarıyla anlatacağız.

Seks anı geldiğinde sizi deliler gibi arzuluyor olmasını istemez miydiniz?

O halde başlayalım ...  

ÖNEMLİ NOT

Yazının sonunda bir erkeği sekste etkilemenin ve yatakta adeta çılgına çevirmenin özel yöntemlerini öğrenmek isteyenler için bir yönlendirme butonu var. Bu yönlendirme butonuna tıkladığında erkeklerin gözünde adeta bir SEKS TANRIÇASINA dönüşebilmen için benimsemen gereken ÖZEL STRATEJİYİ Keşfedeceksin.


Makaleyi okuduktan sonra yazı sonundaki "ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA" butonuna tıklayarak özel stratejiyi öğrenebilir ve dönüşümü başlatabilirsin.

Öncelikle baştan çıkarma konusunda bir noktaya açıklık getirelim.

Bir erkeği baştan çıkarmak, onun yatağının arzuları olmak demek değildir. Baştan çıkarmak onun beynini ve bedenini, engelleyemediği dürtülerle ve kimyasallarla(hormonlar) doldurup sizi en derinlerinde arzulamasını sağlamaktır. Bu arzu öylesine güçlüdür ki seksten sonra bile devam eder ve erkeğin tüm hayatına yayılır. O kadın onun için vazgeçilmez olur.

İşte biz bu yazımızda, erkeğinizi sabah uyandığı andan seks anına kadar nasıl baştan çıkaracağınızı ve sizinle birlikte olmak için her şeyini verecek konuma nasıl getireceğinizi adım adım anlatacağız.

Hazırsanız başlıyoruz.

Adım Adım Bir Erkeği Baştan Çıkarmak


1.ADIM

Seksi Ruhunu Ortaya Çıkarmak ve Erotik Yanını Ortaya Koymak

Her kadının içinde bir seksi ruh vardır. Bazılarında bu çok belirgin iken bazılarında sadece ortaya çıkarılmayı bekliyordur. Ama şu da bir gerçek ki bu ruhu durduk yere bir anda ortaya çıkaramazsınız. Bunun için çaba göstermeli, kafa yormalı ve inanmalısınız.

Bazılarının şu anda bize itiraz ettiğini duyar gibiyim. Hatta şöyle diyorlar: “ Mademki benim içimde böyle bir ruh var, şimdiye kadar niye ortaya çıkmadı? O ruh bende yok. Eminim….”

Bu noktada şunu anlamalısınız. Dünyadaki tüm dişi varlıklar kur yapma ve karşı cinsini etkileme becerisiyle doğmuştur. Bu doğanın kanunudur. Dönün hayvanlar alemine bakın. Karada, havada ve denizde yaşayan tüm canlılar üremek için belli dönemlerde erkeğine kur yapar ve başarılı da olur. İnsanda bir hayvandır ve o da bu özelliklere sahip olarak doğmuştur. Aradaki fark, bazısının bazısına göre kur yapma konusunda daha yetenekli oluşudur. Ama gerçek şu ki her kadın bu özellikleri taşır.

Şimdi seksi ruha sahip kadın nasıl olur ve bu özelliğini ortaya çıkarmak için neler yapar birlikte bakalım:

 • Bu kadın seksi sever ve hayatında ister. Seksin onun görevi olduğunu değil, ona Tanrı’nın armağanı olduğunu düşünür.
 • Seksi olmakla gurur duyar. Seksi tavırlar sergilemeyi sever. Bunu kocası için veya partneri için değil kendisi için yapar. Bu onun için muziplik gibi, canlılık gibi bir şeydir. Eğlencelidir seksi olmak onun için.
 • Seks hayatının stabil olmasına katlanamaz. Değişiklik arar. Heyecan arar, tehlike arar, sürprizler yapar. Bu unsurların içinde olduğu bir ilişkinin asla yıpranmayacağını ve monotonlaşmayacağını bilir.
 • Bu kadın yaramaz olur. Olur olmadık yerde erkeğini taciz eder. Masanın altından ayağıyla erkeğinin cinsel organına dokunur, toplum içinde kimsenin duymayacağı bir biçimde partnerine onu ne kadar çok istediğini söyler, arzuludur, isteklidir ve seks onun için eğlenceli ve coşkulu bir aktivitedir.
 • Bu kadın içindeki seksi motivasyonu yüksek tutmayı her daim becerir. Kendine seksi çamaşırlar almayı, seks oyuncakları almayı ve hatta oyuncaklar yapmayı çok sever.
 • Seks onun için sabah uyandığı andan itibaren başlar. Daha yataktan kalkmadan partnerinin penisini tutarak “Bunu çok seviyorum” der. İşe giderken ki giyeceği kıyafeti seçerken bedenini inceler. Bugün de çok harika görünüyorum der. Belindeki yağlara değil göğüslerinin dolgunluğuna odaklanır ve onları ön plana çıkaran bir kıyafet seçer(partnerinin canını sıkmayacak ölçüde bir kıyafet).
 • Daima seks konusunda erkeğinden daha istekli olmaya çalışır. Bunun için kendini gün içinde motive eder. Daha çok seks düşünür. Diğer sorumluluklarını hafifletmenin, sekse daha çok zaman ayırmanın yollarını araştırır.
 • Yatak odası onun tiyatro sahnesidir. Fantezilerinin beden bulduğu sahnedir. O odayı dört duvar bir yatak olarak görmez. O oda kimi zaman bir doktorun muayenehanesi, kimi zamansa bir striptiz kulübüdür.
 • O erkeğini mutlu etmek için seksi şovlar yapmaz, o bundan mutlu olduğu için ve bunu yaparken eğlendiği için bu şovu yapar.
 • Hiçbir şekilde sorgulanmaktan veya beğenilmemekten korkmaz çünkü o kendi cinselliği için yaşar. Partneri veya kocası sadece bundan yararlanır. Böylesine bir düşünce tavrını benimseyen bir kadını gören erkek emin ol eninde sonunda baştan çıkar. Çünkü seksi öz güven, KARŞIKONULAMAZDIR.

Seksi motivasyonunu artırmak ve kendinizi seksi hissetmek için yukarıdaki maddeler bir başlangıç olabilir. Bu sizin içinizde de var. Sadece keşfedilmeyi bekliyor. Onu bulun, ortaya çıkarın ve bir sizden ayrılmasına izin vermeyin.

İçinizdeki bu ruh ortaya çıkmaya başladıktan sonra erkeğiniz bunu fark edecek ve bundan mutlu olacaktır. Hatta yakın zamanda övgüler duymaya başlayabilirsiniz bile. Ama unutmayın siz bunu aslında kendiniz için yapıyorsunuz o sadece bundan yararlanıyor…

Baştan çıkaran kadın psikolojisini inceledikten sonra sıra dış görünüm konusuna eğilmeye geldi. 

2.ADIM

Seksi Görünüşünle Onun Hormonlarını Harekete Geçirmek

Erkekler görsel varlıklardır ve uyarılmak için çoğu zaman görselliğe ihtiyaç duyarlar. Kadınların aksine erkekler hiç akıllarında yokken bile birkaç dakika içerisinde seks için yalvaran bir varlık haline gelebilirler.

İşte biz de bu kartı kullanacağız. Sabah uyandıktan sonra işe gitmeden önce ona sizi gün boyu düşünmenizi sağlayacak cinsten bir cinsel öge sunmalısınız.

Bu ne olabilir? Birçok şey. Burada en önemli nokta sizin vücudunuzda güvendiğiniz ve aynı zamanda da onun sizde çok beğendiği bir şey olması.

Örneğin dolgun göğüslerinizin olduğunu düşünüyorsunuz ve partneriniz de göğüslerinize bayılıyor. O halde yataktan kalktığınızda geceliğinizi değiştirirken sütyeninizi takmadan önce göğüslerinizi ona tahrik edici bir biçimde göstermek olabilir mesela.

Ya da kalçalarınız diyelim. Onun önünde giyinirken pantolununuzu veya eteğinizi yukarı doğru çekerken kalça kısmında biraz oyalanabilir ve ona da muzip bir şekilde bunu gösterebilirsiniz.

Bu tamamen sizin ve partnerinizin arasındaki iletişimle ilgili. Dediğim gibi önemli olan nokta vücudunuzun beğendiğiniz hangi bölgesine oynuyorsanız onun da halihazırda bu bölgenizi çok beğeniyor olmasıdır.

Bu durum onun görsel hafızasına kazınacak, bilinçaltında yer edinecek ve o farkında olsun veya olmasın gün içerisinde 5-10 kez(araştırmalara göre ortalama rakam) onun cinsel mekanizmasına impuls gönderecektir.

3.ADIM

Antisipasyon Tekniğini Kullanarak Erkeğini Baştan Çıkar

Bu teknik bir erkeği baştan çıkarmak ve gün boyu sizi düşünmesini sağlamak için birebirdir. Bu tekniği kullanarak yapacağımız küçük bir hamle onun cinsel mekanizmasında şok etkisi yaratacak ve o gün boyu bunun etkisinde kalacaktır.

Nedir Antisipasyon Tekniği?

Bir erkeğe ani bir biçimde yönelerek ve kısa süreli (en fazla 15 saniye) heyecan yaşatarak, ona gün sonunda bir beklentisinin olmasını gerektiğini hissettirmektir.

Bu tekniği nasıl kullanacağız?

Şöyle. Bu tekniği kullanacağınız zamanlar, seks için en uygun olmayan zamanlar olmalıdır. Hatta seksin imkansız olduğu zamanlar da diyebilirim.

Örneğin sabah partneriniz işe gitmeden önce evden çıkmak üzereyken.

Ya da evinize misafir gelmeden hemen önce(aşağıdan kapı zilini çaldığında)

Ya da bir arkadaşınıza gittiğinizde binanın asansöründeyken. Yani özetle zaman kısıtlı olacak ve seks mümkün olmayacak. ANA KURALIMIZ bu.

Sabah eşiniz/partneriniz işe gidiyor diyelim ve o senaryoyu baz alalım. Tam kapıdan çıkacakken onu güçlü bir biçimde kendinize çekin ve adeta beynini emercesine onu öpün. Bir yandan da elinizle penisini okşayın. Eğer bunu yapmak sizin için problem değilse(oral seks fobisi) yavaşça aşağı inin fermuarını açın ve onu heyecanlandıracak bir biçimde hızlı bir oral seks yapın. Bu oral seksin süresi uzun olmamalı. Yani onu boşaltmaya ya da o seviyeye yaklaştırmaya çalışmayın. Tam zevk almaya başladığı yerde bırakın. Bir çocuk gibi mızmızlansın hiç önemli değil.

Beyni adeta şoka uğrayacaktır ve size muhtemelen neden böyle bir şey yaptığınızı soracaktır.

-“O kadar seksi ve erkeksi görünüyordun ki dayanamadım” deyin. Sonra ona kısa birkaç cümlelik bir övgü yapın. Örneğin omuzlarının genişliğine bayılıyorum gibi. Bu övgü gerçekte de karşılığı olan bir övgü olsun. Yani göbekli bir adama karın kasların harika derseniz dalga geçtiğinizi düşünür.

Eğer oral seksi de bu tekniğe eklediyseniz ki eklemenizi tavsiye ederim, o gün bir anda ateşlenecek ve iş arkadaşlarını/patronunu arayıp hasta olduğu için işe gelemeyeceğini falan söyleyecektir.

İzin vermeyin.

Erkekleri Sekste Etkilemenin Sırlarını Öğrenmek ve Ve Adeta Onu Çılgına Çevirecek ÖZEL YÖNTEMLERİ Keşfetmek İster Misin?

Devamının akşama geleceğini, şimdilik uslu bir çocuk olup işe gitmesi gerektiğini ona söyleyin. 

Gördüğünüz gibi bu sadece bir örnekti. Yer ve zaman size kalmış. Partnerinizi en iyi siz tanıyorsunuz ve ona karşı bu tekniği ne zaman, nerede ve ne şekilde kullandığınızda en iyi sonucu alabilirsiniz yine en iyi siz bilebilirsiniz.

Antisipasyon Tekniğini kullanıp partnerimizde beklenti tohumlarını ektikten ve onu şaşkına uğrattıktan sonra baştan çıkarma sürecine devam ediyoruz.

Yetmez mi diyenler var.

Hayır yetmez. Eğer partnerinizin kalp problemi yoksa bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz J

4.ADIM

SexApp Tekniğini Devreye Sokun

Bir erkeği baştan çıkarmanın yolları arasında en favorim olanlardan biridir. Bu tekniği kullanırken 2 şeye ihtiyacımız olacak.

 • WhatsApp
 • Hayal gücünüz ve azgınlığınız.

Öncelikle buradan WhatsApp’ın kurucularına ve programcılarına teşekkürlerimizi sunuyoruz bize bu imkanı tanıdıkları için. İyi ki varsın WhatsApp!

Bu teknik adını sizin de tahmin ettiğiniz gibi WhatsApp ve seks güdülerimizin birleşiminden alıyor. Bu tekniğe SexApp demeyi seviyoruz.

Şimdi gelelim bu tekniği nasıl uygulayacağımıza.

Yine partnerimizi işe gönderme senaryosu üzerinden anlatıma devam edeceğim.

Antisipasyon tekniğini uyguladık ve onu mızmızlana mızmızlana işe gönderdik diyelim. Sonrasında ne yapacağız? Akşamı mı bekleyeceğiz? Tabi ki de hayır.

“ Show must go on!” 

Ondan ayrıldıktan birkaç saat sonra WhatsApp’ında bir ileti görecek:

-“Bunu nasıl yaptığını gerçekten merak ediyorum.

Muhtemelen şaşıracak ve geri dönüş yapacak.

-Neyi?

-Yatakta nasıl aklımı başımdan aldığını!

-Öyle miyim gerçekten?

-Bütün bunlar senin suçun!

-Ne benim suçum?

-Senin yüzünden işime konsantre olamıyorum çünkü sabahtır seni ve o muhteşem penisini düşünüyorum!”

BOOOM!!!!

Gerisi size kalmış hanımlar. Artık şu saatten sonra partneriniz saatli bombaya dönüştü emin olabilirsiniz.

Konuşmaya daha tahrik edici şeyler de ekleyerek akşamki seks buluşmanıza dair beklentiyi artırabilirsiniz. Ama tabi ki de burada durmuyoruz ve SexApp tekniğine devam ediyoruz.

Seksi mesajlaşmanın üzerinden birkaç saat geçti ve mesai bitimi yaklaştı diyelim. Yeniden hamle zamanı. Seksi gerilimin düşmesine asla müsaade etmeyeceğiz.

Yazının başlarında erkeklerin görsel yaratıklar olduğundan bahsetmiştim hatırlarsanız. İşte bu noktada yapacağımız hamle de bununla ilgili.

Öncelikle şunu söyleyeyim eğer partneriniz gerçekten güvendiğiniz bir insan değilse şu an bahsedeceğim yöntemi asla uygulamayın!

Yapacağımız şey şu: Ona gördüğünde gözlerinin yuvasından çıkacağı bir resim yollamak. Bu resmi önceden çekmelisiniz. En sevdiği iç çamaşırınızla veya gece kıyafetinizle, gördüğünde onu çılgına çevirecek seksi bir resminiz olmalı bu.

İşte bu fotoğrafı direk onunla paylaşın. Kişisel tavsiyem resimde yüzünüzün çıkmaması. Yani yüzünüz görünmeyecek biçimde resminizi çekin başta. Çünkü insanoğlu bu ne olacağı belli olmaz. Ya da telefonu çalınır, her şey olabilir. Temkinli olmak lazım.

Resmi gördükten sonra bir şok daha yaşayacak. Çünkü bu hamleyi beklemiyordu. Özellikle de çalışan bir bayansanız bu resim daha da bi etkili olacaktır. Çünkü o sırada evde olamazsınız ve sizden o anda böyle bir resim geleceğini asla ama asla tahmin edemez.

Resmi gördükten sonra da bir mesajlaşma trafiği başlayacak tabi. Resmi gönderdikten hemen sonra mesajlaşmaya şöyle başlayabilirsiniz mesela:

“-Şu anki hissettiklerimin beden bulmuş hali. Söylediğim kadar var mıymış?”

O da buna karşılık verecek ve yeni bir mesajlaşma trafiği başlayacak aranızda. Artık ne yazacağınız tamamen sizin aranızdaki samimiyete ve yakınlığa kalmış.

5.ADIM

Seksi Gerilimi Tırmandırmak

Seksi gerilim kelimesi sizde negatif bir çağrışım yapmasın sakın. Buradaki gerilim kelimesi, cinsel isteğin aşırı artışıyla çiftler arasında yaşanan “bir an önce birlikte olma isteği” olarak yorumlanabilir.

Bizim amacımız da bu zaten. Seksi gerilimi 0’dan alıp 100’e kademe kademe çıkarmak.

Bu aşamada bu seksi gerilimi iyice tırmandıracağız.

Başta bir senaryo yazdık ve yine o senaryodan devam ediyoruz…

Eşiniz/Partneriniz işten geldi. Gün boyu yaşadıklarından aldığı gazla size karşı cinsel isteği had safhada. Sizin de öyle. Burada tercih size kalmış. Ya birlikte olursunuz ya da gerilimi biraz daha yükseltirsiniz. Ben yükseltmeniz taraftarıyım. Nasıl mı? Şöyle:

Sizin de çalışan bir bayan olduğunuzu varsayıyorum(neden bilmiyorum öyle demek geçti içimden) ve birlikte yemek yemek için sofrayı hazırlayacağınızı düşünüyorum.

Bu aşamada bile mi? Evet bu aşamada bile gerilimi tırmandırmalısınız. En basitinden şu tarz bir övgü yerinde olacaktır:

-O güçlü kollarınla masayı açar mısın/tabakları indirir misin?

-Tabiki de.

Yemek süresince imalı bakışlar ve özel bölgelere yapılacak küçük dokunuşlar hem eğlenceli hem de seksi olacaktır. (Masanın altından ayağınla onun penisine dokunmak gibi.)

Karnımız doydu. Vücutta seratonin ve dopamin salgısı arttı. Artık güç olarak da sekse daha hazırız.

Fiziki şartların da uygun olduğunu düşünüyorsunuz artık yapacağınız 2 şey var.

 • Seksi bir kıyafet giyip onun karşısına çıkmak,
 • Bir bahaneyle onu yatak odasına/seks yapmak istediğiniz mekana çağırmak ve orada onu en seksi halinizle karşılamak.

Ve artık son aşamaya geçiyoruz…

6.ADIM

Seks Öncesinde Zirveyi Yaşamak

Bir bahaneyle onu yatak odasına çağırdınız ve onu en seksi halinizle karşıladınız diyelim. Tüm şartlar müsait. Artık çılgınlar gibi seks yapmak isteyecektir.

Ama son bir şey kaldı. Bu günü unutmaması için bu gerekli bence.

Nedir o?

Seksi bir dans ve ardına oral seks!

Onu yatağa itin ve ona hünerlerinizi gösterin. Birkaç dakikalık seksi bir dans onun damarlarındaki kanın akış yönünü bile değiştirebilir. Bunun onun için ne kadar önemli olduğunu tahmin bile edemezsiniz!

Artık daha fazla dayanamayacak ve muhtemelen sizi yanına çekecektir. Bu noktada eğer oral seks yapmak istemiyorsanız seks başladı demektir. Artık gecenin keyfini çıkarın. Ama oral seks yaparsanız onu Dünyanın en mutlu erkeği, kendinizi de Dünyanın en seksi kadını yaparsınız. Tabi burada şunu da söyleyelim kendinizi buna mecbur hissetmeyin. Oral seks bir tercihtir. Yani yapmak zorunda değilsiniz.

Şunun Farkına Varmanızı İstiyoruz!

Bakın en başından beri kademeli bir biçimde seksi gerilimi yükselttik. İmkansız koşulları kullanarak bir beklenti yarattık. Arada mesafe varken onun zihninin boşalmasına izin vermedik. Önce yazılı sonra da görsel ögeleri kullandık.

Sonrasında eve döndüğünde bile gerilimi yükseltmek için görsel ve dokunsal ögelerden yararlandık. Hep onu ve kendimizi o muhteşem geceye hazırladık. En sonunda da ona görsel bir şölen sunarak onun arzularını ve kendi arzularımızı zirveye taşıdık.

Buradaki amacımız onun cinsel mekanizmasının yanı sıra onun beynine hitap etmekti. Adeta gün boyu onun beyniyle seviştiniz. İşte muhteşem kadını sıradan kadından ayıran şey de budur. Karşı konulamaz kadınlar hep bu stratejileri kullanır.

Adım adım, gün gün, saat saat o adamı istedikleri noktaya ve seviyeye taşırlar. Bu kimi zaman kendi eşleri, partnerleri; kimi zamansa başkalarının erkekleri olur. Onlar oyunu kurallarına göre oynarlar. Bir erkeğin bir gecelik değil de ömür boyu hayran kalacağı kadın olmak işte bu yoldan geçer.

Fazla kilolu olmanız ya da kısa boylu olmanız fark etmez. Erkek için seksi olan şey kendinize güveniniz ve onunla seks yapmak için ne kadar istekli oluşunuzdur. Çünkü istekli oluşunuz erkek beynindeki en büyük seks tetikleyicilerinden olan “validation psychology”(onaylanma psikolojisini) devreye sokar.

Beyni şöyle düşünür: Bu kadın beni gün boyu bu kadar arzuladıysa ve istediyse demek ki beni seks partneri olmaya layık görüyor. Beni onaylıyor ve bana güveniyor. Beni ve sahip olduklarımı(penis, dış görünüş vb…) yeterli buluyor! Bu bilinçaltı mesaj, erkeğin seks sonrasında salgılayacağı oksitosin hormonunun miktarı için çok ama çok önemlidir. Oksitosun hormonu(diğer adıyla bağlılık hormonu) seks sonrası ne kadar yoğun salgılanırsa o erkek size o kadar çok BAĞLANIR ve AŞIK OLUR.

Sizi unutulmaz yapan ve diğerlerinden ayıran da budur…

Ve yazımızın sonuna geldik.

Eğer gerçekten de erkeğinizi baştan çıkarmak ve yatakta çıldırtmak istiyorsanız burada anlattığımız şeylerin çok ötesine geçmelisiniz.

Erkekleri yatakta çıldırtan özel yöntem ve tekniklerden bahsediyoruz.

Sizi onun gözünde adeta bir SEKS TANRIÇASI'na çevirecek özel yöntemlerden...

Başka hiçbir yerde bulamayacağın özel yöntemleri öğrenmek ve erkeğini yatakta çılgına çeviren SEKS TANRIÇASI'na dönüşmek istiyorsan Aşağıdaki Butona Tıklayabilir Ve Detaylı Bilgi Alabilirsin.

Erkekleri Sekste Etkilemenin Sırlarını Öğrenmek ve Ve Adeta Onu Çılgına Çevirecek ÖZEL YÖNTEMLERİ Keşfetmek İster Misin?

>