Erkekler Yatakta Ne İster? Onların Gizli Seks Kodlarını Açıkladık!

Eğer elinizde bir erkeğin aklından geçen her şeyi görüntüleyebilen bir cihaz olsaydı, ona hangi soruları sorardınız?

Şüphesiz ki her kadın bu sorunun cevabını merak ediyor:

Erkekler Yatakta Ne İster?

Erkekler yatakta oral seks ister……şu şu şu pozisyonlara bayılır…….zayıf kadın ister, sıkı kalçalara bayılır tarzı bir yazı arıyorsanız yanlış yerdesiniz.

Çünkü bu yazımızda erkek beyninin derinliklerine inerek onun seks psikolojisi hakkında konuşacak, onun yataktaki arzularının psikolojik sebeplerini aydınlatacağız.

Ardından onun şu ana kadar sizinle hiç paylaşmadığı ama "Keşke bunları biliyor olsa!" dediği gizli fantezilerini nasıl öğreneceğinizi anlatacağız. Bunun için size özel bir yöntem önereceğiz.

ÖNEMLİ NOT

Yazının sonunda bir erkeği sekste etkilemenin ve yatakta adeta çılgına çevirmenin özel yöntemlerini öğrenmek isteyenler için bir yönlendirme butonu var. Bu yönlendirme butonuna tıkladığında erkeklerin gözünde adeta bir SEKS TANRIÇASINA dönüşebilmen için benimsemen gereken ÖZEL STRATEJİYİ Keşfedeceksin.


Makaleyi okuduktan sonra yazı sonundaki "ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA" butonuna tıklayarak özel stratejiyi öğrenebilir ve dönüşümü başlatabilirsin.

Onun seks psikolojisini, temel arzularını, seks güdülerini anladığınızda ve derinlerinde sakladığı,daha önce sizinle hiç paylaşamadığı fantezilerini öğrendiğinizde seks hayatınız bambaşka bir boyuta geçecek.

Sınırlar kalkacak, samimiyet güçlenecek ve aranızdaki şehvet duygusu kat be kat artacak.

Baştan uyaralım bu uzun bir yazı ve bu dediklerimizin gerçekleşmesi için yazıyı dikkatlice okumanızı ve elinize bir kağıt kalem almanızı öneririm.

Erkekler İçin Seks Ne Anlama Geliyor?

Bu soruyu kadınlara ne zaman sorsak hep aynı cevabı alıyoruz: Fiziksel haz, zevk. Doğru aslında ama erkekler için seksin asıl manası bu değil.

Eğer ilk insanları inceliyor olsaydık seksin manasını “üreme içgüdüsü” olarak tanımlayabilirdik. Fakat 21. Yüzyıl erkeği için seksin asıl manası fizyolojiden çok psikolojik etmenlerde yatıyor.

Günümüz erkeği için seks:

 • Başarı
 • Ego
 • Baştan Çıkarma
 • Takdir ve Övgü ve anlamlarını taşır.

Şimdi gelin beraber bu kavramların erkek beyninde nasıl yorumlandığına ve onun bu duygularını açığa çıkarıp onu yatakta nasıl çılgına çevirebileceğinize birlikte bakalım.

Erkekler Yatakta Başarılı Olmayı İster

Başarılı olmak, rekabet etmek, savaşmak gibi terimler erkeğin ilk yaradılışından bu yana DNA’sına kodlanan temel içgüdülerdir. Bunlar çağlar da geçse asla değişmez. Konu sekse gelince de bu durum geçerliliğini koruyor.

Peki yatakta başarılı olmanın erkek için ölçütü ne?

Şubat 2017 ‘de Journal of Sex Research bir araştırma sonucunu yayınladı. Yaşları 18’in üzerinde olan 810 erkek üzerinde yapılan bu deney, erkeklerin birlikte seks yaptıkları kadınların seks anında orgazm olmalarını kendi başarılarıyla ilişkilendirdiklerini ortaya koydu.

Deney şu şekildeydi:

Deneye katılan erkeklerden, öncesinde en az 3 kez yakınlık kurdukları bayanlarla ilişki yaşadıklarını hayal etmeleri istendi.

Sonrasında, erkeklerden bu kişilerle yaşadıkları ilişkileri esnasında kadınların orgazm olmaları ve olmamalarına göre her kadın için 2 farklı seks senaryosu hayal etmeleri istendi. (Yani senaryoya göre erkek her bir kadınla 2 kez ilişki yaşayacak ve bu ilişkilerden birinde kadın orgazm olurken diğerinde olmayacak.)

Deney bittiğinde erkeklere onlar için hangi senaryonun daha çekici/azdırıcı olduğu soruldu.

Erkeklerin çok büyük bir çoğunluğu kadının orgazm olduğu senaryoların onlara daha büyük keyif verdiğini söyledi. Deneye katılan erkekler ilişki anında kadının orgazm olduğu senaryonun kendilerini daha erkeksi hissetmelerini sağladığını söylediler.

Erkekler için yatakta başarılı olmanın göstergesi kadının yataktaki memnuniyetiyle ölçülür.

Erkekler orgazm olmanızı isterler çünkü bu onların en temel içgüdüleriyle alakalıdır. Eğer yatakta sizi kendinizden geçirircesine mutlu edemediklerini görürseler bu onlar için eksi bir nottur.

Nasıl Davranmak Gerekir?

Öncesinde yüzlerce farklı kadınla sevişmiş dahi olsa bir erkek hiçbir zaman tüm kadınlara hitap edecek düzeyde seks becerisine sahip değildir.

Bunun sebebi kadınların erkeklerin aksine seks konusundaki isteklerinin çok fazla çeşitlilik gösteriyor olmasıdır. Bu yüzden bir erkeğin yatakta başarılı olabilmesi için öncelikle o kadını iyi tanıması gerekir.

Tanımaktan kastımız sadece bedensel anlamda değil. Duygusal anlamda da erkeğin kadının ihtiyaçlarını ve isteklerini iyi bilmesi gerekir.

Bunun için onu yönlendirmelisiniz.

Çünkü onu yönlendirmezseniz muhtemelen diğer kadınlarda uyguladığı ve olumlu sonuçlar aldığı yöntemleri üzerinizde deneyerek sekse başlayacaktır.

İşin kötüsü sizden gereken reaksiyonu alamadığında bir müddet sonra kafası karışacak, bocalayacak, farklı şeyler denemeye başlayacak ve yine sizi memnun edemediğini fark ederse vazgeçecektir.

Bunun olmaması için seks anında onunla sürekli iletişim halinde olmalısınız. Bu iletişim hem bedensel hem de sözlü şekilde olmalıdır.

Örneğin seks anında göğüslerinize daha çok dokunmasını istiyorsunuz fakat onun elleri daha çok kalçanızda geziyor. Bu durumda onun elini nazik bir biçimde tutun ve ağzınıza götürün. Birkaç parmağını seksi bir edayla yaladıktan ve avuç içini öptükten sonra elini göğüslerinize koyun.

Mesajı alacaktır. 

Diğer biçimde eğer elini direk yakalar ve göğüslerinize götürürseniz sizi çözemediğini ve isteklerinizi anlayamadığını onun yüzüne vurmuş olursunuz. Bu durum erkeğine göre gurur incitici olabilir. Bunlar ince nüanslardır.

Seks anında isteklerinizi dile getirmenin diğer bir yolu ise sözlü iletişimdir. Çok fazla doggy style tarzında seks yapıyorsunuz ve siz daha çok yüz yüze olan pozisyonlardan hoşlanıyorsunuz diyelim. O halde şöyle bir cümle oldukça işe yarar:

O geniş omuzlarını görmeyi özledim. İçime girerkenki o erkeksi yüz ifadeni görünce inanılmaz tahrik oluyorum.” Bakın bu cümlede dikkat etmeniz gereken önemli bir şey var: 

Cümlede onay, övgü ve kadının sekse karşı olan isteğini görebiliyorsunuz değil mi?

Seks anındaki sözlü iletişimlerinizde bu 3’lüyü kullanarak onu ve kendinizi daha çok motive edebilir ve çok daha iyi bir seks deneyimi yaşayabilirsiniz.

Erkekler Sekste Ne İster? Egosunun Okşanmasını

Erkek beyninin derinliklerine indiğimizde ve onların temel güdülerini incelediğimizde hep aynı sonuca varırız. Erkekler sekste en çok EGOLARINI önemserler. Bu onların yaratılış koşullanmalarıdır. Bu değişmez bir gerçektir.

Erkek sekse başladığı andan itibaren sürekli partnerini gözlemler.:

 “Acaba hoşuna gidiyor mu? "

"Doğru noktalara dokunuyor muyum? "

"Acaba beni önceki ilişkiye girdiği erkeklerle kıyaslıyor mu? "

"Yeterince iyi görünüyor muyum?"

"Penisim yeterince büyük mü?...”

Dikkat ettiyseniz sorular hep kendisi ile ilgili.

Neden?

Çünkü içten içe başarılı olma ve takdir edilme güdüsü ona bu soruları sorduruyor. Eğer seks anında, bütün bu sorulara sizin tavırlarınıza bakarak olumlu yanıtlar verebilirse o zaman başarılı olmuş demektir. Bu da doğrudan onun egosunun okşanması anlamına gelir.

İşte yatakta erkeğin kadının memnuniyeti ile ilgilenmesinin altında yatan asıl sebep budur. Çünkü kadın memnun olmazsa bu erkek için eksi bir puandır ve bu puan da onun ego tabelasına olumsuz bir not olarak yansıyacaktır.

Onun Egosunu Nasıl Okşarsınız?

Ona istediği şeyi vererek.

Ona tavırlarınızla her şeyin yolunda olduğunu ve onunla olmaktan çok keyif aldığınızı hissettirin.

Bunu hem beden dilinizle hem de sözlerinizle yapın. Yatakta ne kadar çok keyif aldığınızı gördükçe egosunu yükseltmek için sizi daha çok memnun etmeye çalışacaktır.

Siz memnun oldukça egosu yükselecek, egosu yükseldikçe sizin mutluluğunuzu daha çok önemseyecektir ve bu bir müddet sonra bir kısır döngüye girecektir. Böyle kısır döngüyü kim istemez?

Erkekler Yatakta Neden Hoşlanır? Sizi Baştan Çıkarmaktan!

Onun için seks, onun muhteşem varlığı ve muazzam cinsel hünerleri karşısında sizin tamamen savunmasız kaldığınızı görmek demektir.

Onun için seksin anlamı, sizin yatak odasında adeta onun varlığıyla kontrolden çıkarcasına kendinizi kaybetmenizi sağlamasının ona verdiği gururdur...

Atacağınız çığlıklar, bilinçsizce dudaklarınızdan dökülecek olan sözler ve mırıldanmalar onu adeta bir seratonin manyağı yapabilir.

Yatakta onun sizi kendinizden geçirdiğini görmesi, onun için en güçlü afrodizyaktan bile kuvvetlidir. Bir erkek yatakta çılgına çevirdiği bir kadını hayatı boyunca unutamaz. Çünkü o kadın o erkek için referans niteliğindedir.

Kendini her eksik veya güvensiz hissettiği anda o kadını ve yaşadığı ilişkiyi aklına getirir ve bundan mutlu olur.

Erkekler temelde seks konusunda gerçekten de kendilerine güvenleri zayıf yaratıklardır. Çok kolay bir şekilde bir kadın seks anında bir erkeği yetersizlik duygusuna sürükleyebilir.

Öyle ki birlikte olduğu birkaç kadının bir erkeğe penisinin küçük olduğunu söylemesi bile bir erkeği depresyona sürüklemek için yeterlidir. Ereksiyon olamama, erken boşalma gibi rahatsızlıkların temelinde yatan en büyük sebeplerden biri de budur. Erkeğin kendine güven problemi.

İşin garip yanı erkekler de bu durumun farkındadır ve bu yüzden kendilerine olan güvenlerini hep yukarı seviyede tutmaya çabalarlar. Genellikle birlikte olduğu kadınlar bunun için bir çaba sarf etmezler.

Neden biliyor musunuz? 

Çünkü bu kadınlar erkekleri mutlu etmenin asıl yolunun ona çok iyi bir oral seks deneyimi yaşatmaktan veya dolgun kalçalarını  ona göstermekten ibaret olduğunu sanarlar. Ama bir erkeği asıl güdüleyen şey kendine güvenidir ve bu güveni ona verebilen kadınlar da o erkeklerin unutulmazları olmayı başarırlar.

İşte kadının yatakta onun varlığıyla baştan çıktığını görmek erkeğe bu şekilde kendine güven duygusu aşılar. Erkekler de bu duyguyu nadiren tattıkları için o kadınlara sıkı sıkıya bağlanırlar ve onu kaybetmek istemezler.

Bunu Nasıl Sağlarsınız?

Seks anında ona yardımcı olun.

En sevdiğiniz pozisyonları onunla paylaşın. Size dokunurken ellerinin nerelerde olmasını istediğinizi gösterin.(Dokunulmasından hoşlandığınız bölgeleri)

Ardından da seksin keyfini çıkarın.

Yatakta şımarın adeta sekse aç bir cadaloz gibi görünün.

Sesleriniz, inlemeleriniz ve çığlıklarınız birbirine karışsın.

Ona teşvik edici şeyler söyleyin ve sizi memnun etmeyi ne kadar da iyi başardığını ona gösterin.

Erkekler Sevişirken Ne İster? Takdir Edilmeyi ve Övülmeyi!

Önceden de söylediğim gibi erkek yatakta sürekli kadını gözlemler. Her zaman en iyisini yapmaya çalışır. Çünkü amacı egosunu tatmin etmektir.

Peki erkek doğru olan şeyleri yaptığını nasıl anlar?

Tabi ki de sizin o andaki geri dönüşlerinizle. Bakışınızdaki hınzır bir gülümseme veya seks anındaki bir inleme bunun göstergesidir.

Peki bunlar yeterli mi?

Tabi ki de hayır. Erkek yatakta övülmeye ve takdir edilmeye bayılır. Ama bu övgü düşündüğünüzden biraz daha değişik 🙂

Övgünün En Kıymetlisi Başrol Oyuncusuna Yapılanıdır….

Başrol oyuncusu kim? Tabi ki de onun PENİSi.

Bir erkek için penisin ne anlama geldiğini kadın bedeni üzerinde tarif etmek imkansızdır.

Biz kadınlar genellikle göğüslerimizi çok önemseriz. Küçük mü, büyük mü, yeterince dik mi? Ama söz konusu penis olduğunda kadınların göğüsleri hakkındaki düşünceleri erkeklerin penisleri hakkındaki düşüncelerinin yanında bir toz zerreciği kadar kalır.

O erkek için ayrı bir varlıktır, o erkeğin sahip olduğu en önemli şeydir, onun benliğidir, en iyi arkadaşıdır.

Bu yüzden övgüleri PENİS üzerinde yoğunlaştırmak sekste erkeğin inanılmaz derecede hoşuna gider. Muhtemelen bunu çok az kadından duymuştur. Hele ki bu ilişkiler tek gecelikse…

Bu yüzden önce başrol oyuncusuna hakkını vermelisiniz. Akabinde onun bedeni ve ne kadar da iyi seviştiği hakkında övgülerde bulunabilirsiniz.

Onun Penisini Nasıl Översiniz?

Şu tarz cümleler kullanmanız onu yatakta bir hayli heyecanlandıracak ve motive edecektir:

“Penisinin içimi doldurmasına bayılıyorum.

Yavaş ol, çok büyük.

Penisin çok büyük ve hepsini istiyorum.

Sert penisini çok seviyorum.

Bir erkeğin penisine övgüde bulunmak temelde onun için sorması en zor olan ve en sıkıntılı sorunun cevabını da vermektir.

“Acaba penisimi yeterince büyük buldu mu?”  

İşte erkeklerin kadınlara soramadığı ama için için cevabını merak ettiği sancılı soru. O sormadan siz söyleyin ve onu seks anında tüm endişelerinden kurtarın. Size minnettar kalacak ve bunu asla unutmayacaktır.

Şu ana kadar konuştuklarımız erkeklerin seks psikolojisi ve cinsellik konusundaki genel istekleri hakkındaydı.

Peki erkekleri bu şekilde bir genellemeye tabi tutmak doğru mu?

Tabi ki de HAYIR!

Erkeğinizin burada yazdıklarımız haricinde sizden seks konusunda çok farklı beklentileri ve özel istekleri olabilir.

Tamam, erkeklerin ilkel arzuları, temel istekleri, sekste güdülenme biçimleri temelde aynıdır belki ama biraz detaya inince her erkeğin ince zevklerinin ve arzularının olduğunu keşfedersiniz.

İşte sizin tam da bu noktada vurucu darbeyi yapmanız gerekiyor.

Erkekleri Sekste Etkilemenin Sırlarını Öğrenmek ve Ve Adeta Onu Çılgına Çevirecek ÖZEL YÖNTEMLERİ Keşfetmek İster Misin?

Ona birtakım özel sorular sorarak ve doğru biçimde yaklaşarak onun özel isteklerini, derinlerdeki arzularını, hiçbir zaman ortaya çıkmasını istemediği(bundan utanıyor ve çekiniyor olabilir) gizli fantezilerini açığa çıkarmalısınız.

Onun özel isteklerini ve zihninin derinliklerindeki gizli fantezilerini öğrendiğinizde seks öncesinde, seks anında ve sonrasında bu isteklere göre hareket edecek ve onu adeta yatakta çıldırtan kadın olmanın ilk adımını atmış olacaksınız.

Gelelim şimdi bunu nasıl yapacağınıza…

Partnerinizin hiçbir zaman konuşmayacağı bir fantezi olsa bile, yaptıkları ve tercihleri ile size göstermek istediği bol miktarda fantezisi vardır.

Ve bu benzersiz baştan çıkarıcıları(fantezileri,hayalleri) bilmek, kabul etmek ve hatta takdir etmek, sizin ve partnerinizin arasında güçlü bir güven ve sadakat bağı oluşturacaktır. 

Partnerinizin fantezilerini keşfetmek, öncesinde araştırmacı rolüne girmenizi ve notlar almanızı gerektirir. Bu aşamada uygulamanız gereken iki yöntem var.

1. Ona Sormak

Sizinle en gizli fantezilerini paylaşması için ona doğrudan sormalısınız. Sıradan bir şeymiş gibi yaklaşın ve dinlemeye hazırlıklı olun... ve eğer sorarsa, siz de kendi fantezilerinizi ona anlatabilirsiniz. 

Konuya şöyle girebilirsiniz:

“Tatlım (veya kullandığınız herhangi bir hitap), sana biraz özel bir şey sormak istiyorum.

Gerçekten de gizli cinsel fantezilerini öğrenmek istiyorum. Seni baştan çıkartabileceğim her şeyi öğrenmek istiyorum.”

Bunları hemen paylaşmaya istekli olabilir. Eğer böyle ise, harika!

Biri veya birkaçını ya da genel şeyleri paylaşabilir.

“Seni tanga içinde görmeye bayılıyorum.”

“Bana sonsuz oral seks yapan bir kadın fantezim var.”

Veya şunun gibi şeyler de söyleyebilir...

“Fantezilerimde sadece sen varsın, balım.”

Bu oldukça yaygındır. Eğer başka kadınlar hakkında konuştuğunda ona sinirleneceğinizi biliyorsa, en güvenli yanıtı verecektir.

Daha fazla paylaşması için onu nazikçe zorlayın...

“Söylediklerin çok tatlı. Ama bana söylemediğin bazı şeylerin olduğunu biliyorum. Gerçekten de bunları bilmek istiyorum çünkü seni seviyorum. Ve seni yargılamayacağım. Benim fantezilerimden birini anlatmamı ister misin?”

Devam edin. Ona, daha önce hiç söylemediğiniz bir şey söyleyin. Bu onu kendininkilerini paylaşmak yolunda cesaretlendirecektir.

Eğer size karşı kısmen dahi açılmadıysa, daha sonra konuşmaya geri dönerek şöyle deyin:.

“Geçen gün fantezilerimiz hakkında konuştuğumuz şeyleri hatırlıyor musun? Sana anlatmak istediğim bir fantezim daha var.”

Onunla paylaşın ve onun da sizinle paylaşıp paylaşmak istemediğini sorun.

Bu konuşmayı bir şekilde birbiriniz hakkında daha çok şey öğrenmek istediğiniz bir muhabbet gibi yürütün.

2. Tercihlerini Analiz Edin

Bu aşamada gerçekten de araştırıcı moduna girmelisiniz. Her ne kadar size doğrudan anlattığı bazı fantezileri olsa bile, yaptığınız seksten faydalanarak elde edebileceğin daha birçok ipucu olacaktır.

Sizden yapmanı istediğim şey bir liste yapmanız. Şu soruların yanıtlarını alın ve bir kağıda not edin:

 • En sevdiği pozisyonlar neler?
 • Sevdiği pozisyonlar ile ilgili özel veya benzersiz bir durum var mı?
 • Hangi saç stiline daha çok iltifat ediyor?
 • Hangi giysiyi daha çok giymeni istiyor ve en çok bedeninin hangi kısmına iltifat ediyor?
 • Çekici bulduğu belirli oyunculardan bahsetti mi? Eğer öyleyse hangi filmlerden veya hangi karakterlerden bahsetti?
 • Seninle edepsiz konuştuğunda hangi sözcükleri veya cümleleri kullanıyor?
 • Boşalırken hangi sözcükleri veya cümleleri kullanıyor?
 • Onu baştan çıkarmak için edepsizce konuşurken hangi sözcükleri veya cümleleri kullanıyorsun?

Bu ve bunun gibi aklınıza gelebilecek tüm soruların yanıtlarını yazın.

Notlarınızı alın ve ikinci adıma geçin.

İkinci Adım: Noktaları Birleştirmek

Artık ondan fantezilerini paylaşmasını istediğinize ve onun cinsel tercihleri hakkında birçok gözlem yapıp, not aldığınıza göre, bunları onun için nasıl hayata geçirebileceğine karar verme vaktiniz geldi.

Onun fantezilerinin temalarını anlamak çok önemlidir. Onun tanımladığı bir sahneyi veya aktiviteyi yeniden canlandırmayı düşünebilirsiniz.

Ki bunu kolaylıkla yapabilirsiniz!

Ancak en başta da belirttiğim gibi, kimi zaman fantezilerimiz gerçek hayat ile kesişmeyebilir. Aynı zamanda sınırlarınızı aşacak bazı şeyler de içeriyor olabilirler.

Örneğin birçok erkek aynı anda iki kadınla birlikte olmanın fantezisini kurar. Fakat her kadın üçlü bir sevişme yapma konusunda rahat hissetmez. Sırf üçlü yapmak istememen, onun fantezilerini hayata geçiremeyeceğiniz anlamına gelmez.

Üçlü sevişme fantezisinin merkezinde aslında cinsel açıdan tapılmak ve üstün bir cinsel beceri sergileme isteği vardır.

Cinsel olarak iki kadını tatmin etmek mi?

Bu beceri, yetenek ve dayanıklık gerektirir!

Fantezinin altında yatan ana temayı anladığınıza göre bu ve bunun gibi duyguları ona farklı yollarla nasıl yaşatabileceğini düşünebilirsiniz.

Geldik 3. Adıma.

Üçüncü Adım: İlk Olarak Kalıpları ve Temaları Belirlemelisiniz

Şunlar gibi kalıplar aramalısınız:

Dominant olma konusunda güçlü bir arzusu mu var? Sürekli güçlü, emredici ve agresif tutumları mı var?

Size karşı daha teslimiyetçi mi olmayı tercih ediyor? İşleri sizin başlatmanız için başka bir dil mi kullanıyor? Dominant kadın karakterlere / oyunculara bayılıyor mu?

Bedeninizde en çok hangi alanları seviyor?

Sevdiği ünlülere karşı ilgisini gösteriyor mu? Çekingen, komşu kızı, vahşi kadın, fazla cinsellik veya bakireler?

Sizinle paylaştığı fantezilerde hangi temalardan bahsetti ve fantezilerinin kaynağında hangi arzu var? Tapılmak olabilir, macera arıyor olabilir veya bir kadını kontrol etmeyi istiyor olabilir.

Notlarınıza bakın ve onun fantezileri için bir veya iki büyük tema seçin.

En yaygın olanlar:

Dominant olma (emretme, kontrol etme, mazoşist duygular)

Pasif olma (sizin dominant olmanızı isteme)

Tapılma (üçlü seks, ona oral seks yaparken sizi açık bir şekilde izlemek, özellikle de önünde diz çökmek)

Bakire kadınları baştan çıkarmak (saçlarını çok sevdiği komşu kızı gibi, okul kıyafeti karşısında baştan çıkmak)

Kendini sergileme merakı (kamusal veya özel alanlarda seks yapmak, gizlice kayıt etmek veya diğerleri tarafından izlenmek)

Dikizcilik (gizlice diğer seks yapan insanları izlemek, gizlice sizin mastürbasyon yapmanızı izlemek)

Artık fantezilerinin temasını bildiğinize göre, onu baştan çıkaracak ancak sizin sınırlarınızı da açmayacak şekilde bunları hayata geçirebilirsiniz.

Dördüncü Adım: Fanteziyi Hayata Geçirin

Eveet. Artık onun seks dünyası hakkında baya bir bilgi edindiniz. Bu bilgiler sizin için altın değerinde. 

Bu bilgileri ve temaları kullanarak ona ve kendinize hitap edecek fanteziler oluşturabilir ve keyifli anların tadını çıkarabilirsiniz.

Eveet. Erkekler Yatakta Ne İster sorusunun cevabını detaylı bir biçimde verdik.

Erkeklerin cinsellikte ne istediğini, sekste nelerden hoşlandığını ve neleri sevdiğini anlattık.

Fakat bu sizin yeterli olmasın. Çünkü seks araştırdıkça, öğrendikçe ve uyguladıkça güzelleşen bir kavramdır.

Şimdi artık bir şeyleri bir adım öteye götürme zamanı...

Eğer gerçekten de erkeğinizi yatakta çıldırtmak istiyorsanız burada anlattığımız şeylerin çok ötesine geçmelisiniz.

Erkekleri çıldırtan özel yöntem ve tekniklerden bahsediyoruz.

Sizi onun gözünde adeta bir SEKS TANRIÇASI'na çevirecek özel yöntemlerden...

Başka hiçbir yerde bulamayacağın özel yöntemleri öğrenmek ve erkeğini yatakta çılgına çeviren SEKS TANRIÇASI'na dönüşmek istiyorsan Aşağıdaki Butona Tıklayabilir Ve Detaylı Bilgi Alabilirsin.

Erkekleri Sekste Etkilemenin Sırlarını Öğrenmek ve Ve Adeta Onu Çılgına Çevirecek ÖZEL YÖNTEMLERİ Keşfetmek İster Misin?

>