Erkekleri Sekste Etkilemenin Ve Yatakta Çıldırtmanın Yolları (Püf Noktaları)

Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer demiş atalarımız. Ya bilmediklerinden ya utandıklarından olsa gerek.

Gerçek şu ki bir erkeğin kalbine giden yol aslında midesinin 10-15 santim kadar altından geçiyor. Bunu biz kadınlar çok çok iyi biliyoruz ve bu yüzden bu muhteşem yazıyı sizler için kaleme aldık.

Bu yazımızda tüm püf noktalarıyla erkekleri yatakta çıldırtmanın ve sekste etkilemenin yollarını anlatacağız. Tüm yönleriyle…

Oldukça iddialı değil mi?

Evet.

Fakat yazıyı okumadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var:

Öncelikle bu yazı oldukça uzun ve detaylı, bu yüzden okumaya başlamadan önce bir fincan kahve alsanız iyi olur.

Ve de kalem kağıt.

Çünkü yazılan bazı şeyleri not etmek isteyeceksiniz. Buna ek olarak yazıda ara ara size birtakım görevler vereceğiz. Bunları kesinlikle atlamamalısınız.

Eğer kocamı, sevgilimi yatakta nasıl mutlu ederim diyorsanız,

Erkeği yatakta mutlu etmenin yollarını araştırıyorsanız veya erkeği yatakta baştan çıkararak ona muhteşem bir orgazm yaşatmayı hedefliyorsanız bu yazı tam da size göre.

ÖNEMLİ NOT

Yazının sonunda bir erkeği sekste etkilemenin ve yatakta adeta çılgına çevirmenin özel yöntemlerini öğrenmek isteyenler için bir yönlendirme butonu var. Bu yönlendirme butonuna tıkladığında erkeklerin gözünde adeta bir SEKS TANRIÇASINA dönüşebilmen için benimsemen gereken ÖZEL STRATEJİYİ Keşfedeceksin.


Makaleyi okuduktan sonra yazı sonundaki "ÖĞRENMEK İÇİN TIKLA" butonuna tıklayarak özel stratejiyi öğrenebilir ve dönüşümü başlatabilirsin.

Başlıyoruz.

İlk olarak erkeklerin seks anındaki psikolojilerine bir bakış atalım. Seks onların beyinlerinde ne anlama geliyor?

Erkeklerin Seks Psikolojisi

Erkek beyninde seksin ağırlıklı olarak 4 ana anlamı vardır:

 • Ego
 • Başarı
 • Onay ve Takdir.

Bir erkek için eğer seks anında bu 4’lü kusursuz bir biçimde sağlanırsa erkek zihinsel anlamda muhteşem bir orgazm yaşar. Bu da haliyle size karşı daha çok bağlanması, sizi hayatının kadını olarak görmeyi sürdürmesi anlamına geliyor.

Bu kavramları biraz daha açar mısınız dediğinizi duyuyorum.

Tabi ki.

 • Ego onun için ne anlam ifade ediyor?

Kadınlar genellikle erkeklerin onlarla zevk almak için seks yaptıklarını düşünürler. Ama gerçek bu değil. Amaçları sadece zevk almak olsaydı mastürbasyon da yapabilirlerdi. Bilmem inanır mısınız ama çalışmalar dahilinde yaptığımız gizli anketler bazen bizi oldukça şaşırtıyor. Mastürbasyonu sekse değişen erkeklerin sayısı bir hayli fazla!

Bunun sebeplerini başka bir yazıda anlatmak daha doğru olur konudan sapmayalım. Ama bu bir gerçek.

Peki zevk için değilse ne için?

CEVAP: EGO

Yapılan araştırmalar ortaya koyuyor ki: Erkekler kadınlarla en çok kendi egolarını tatmin etmek için seks yapıyorlar.

Olay onların muhteşem varlıkları ve seks becerileri sayesinde biz kadınların çığlıklar içerisinde kalmamız ve aşırı zevk halinin bizde yarattığı kendinden geçmişlik halini görmeleriyle alakalı. O kadar güçlü, becerikli ve yetenekliler ki bizi bu Dünya’dan alıp başka diyarlara götürebiliyorlar. Bu da onların egolarını tavan yaptırıyor. Bir erkek için bunu görmüş olmanın verdiği tatmin belki de başka hiçbir duyguyla mukayese edilemez…

 • Başarı onlar için çok önemli.

Başarı onlar için ne ifade ediyor önce bunu konuşalım.

Erkekler ilkel beyinlerinde doğdukları andan itibaren kadınları mutlu etmeye planlanmıştır. Şaşırtıcı gelebilir. Şöyle diyebilirsiniz.

“Öyleyse hala neden kadınları mutsuz eden bir sürü adam var?”

Bu farklı bir konu. Davranış bozuklukları veya iletişimsizlik problemlerinden kaynaklı olan sıkıntılar psikolojinin farklı bir konusu. Biz şu an erkeklerin ilkel beyinlerini, yani yüz binlerce yıldır süregelen ve adeta DNA’larının değişmez yapıtaşı haline gelmiş genetik koşullanmalarını konuşuyoruz.

Şunu demeye getiriyorum:

Erkek için seks anındaki başarı kadın memnuniyetiyle ölçülür. Eğer seks anında, seks sonrasında kadın erkeğe memnun olmadığını belli ederse erkeğin aldığı bütün zevk ölür. Boşalırken doruklara çıksa bile.

Rol yapın demiyorum yanlış anlamayın. Bir kadın, bir eğitimci olarak nadir koşullar haricinde hiçbir zaman bunun doğru olduğunu savunmadım savunmayacağım da. Fakat erkeğe gerek seks anında gerekse sonrasında ihtiyacı olan motivasyonu verin.

Hoşlanmadığınız noktalar olabilir. Bunları seksten sonra konuşabilirsiniz. Ya da daha çok hoşunuza giden şeyler yapmasını bekleyebilirsiniz. Bunu da seksten sonra uygun bir dille anlatabilirsiniz.

Bunu söylerken şöyle bir üslup takının:

“Tatlım seninle sevişmek beni inanılmaz mutlu ediyor. Özellikle klitorisime daha çok dokunduğun zamanlarda beni benden alıyorsun. O anlarda adeta tüm bedenim seni istiyor” gibi.

Bakın bu cümle de onay ve takdir de var. Şimdi onay ve takdir konusuna bakalım.

 • Onu onaylayın, takdir edin; ömür boyu sizin olsun…

Erkek için seks kadının onayını almaktır. Bir kadın bir erkekle seks yaptığında erkek kendi kendine şunu söyler:

“Beni onaylıyor, tüm benliğiyle beni istiyor ve beni kabul ediyor. Ben onun gözünde buna layığım.”

Gerçekten de durum böyle. Bu konuyla ilgili sevgili akıl hocamız ve Dünya çapında ün yapmış ilişki uzmanı John GRAY, Amerika’dayken katıldığım bir seminerinde şöyle bir konuşma yapmıştı:

“Bir erkek takdir edildiğini,kabul edildiğini ve kendisine güvenildiğini hissettiği zaman güçlenir .......

….Kadın bir erkekle sevişmeye hazır olunca en samimi ve en güven dolu hale gelmiş demektir. Son derece açık bir biçimde savunmasını yıkmaya hazır olduğunu, çıplaklığını tümüyle sergilemekten kaçınmadığını ve onu adeta bedeniyle ruhuna sokmak istediğini anlatmaktadır. Bir erkeği böyle arzulayarak, ona kendisini kabul ettiğini hissettirir. Dokunuşları zevkli bir yanıt alınca da, erkek takdir edildiğini ve kadında fiziksel bir farklılık yarattığını algılar.”

Onu onaylayın, onunla birlikte olmanın ne kadar harika hissettirdiğinden bahsedin. Seks anında jest, mimik ve ağzınızdan çıkıveren spontane edepsiz kelimelerle; seks sonrasında geçirdiğiniz vaktin muhteşemliğiyle onu takdir edin. Erkeğiniz bunu sizin tahmin edemeyeceğiniz kadar çok istiyor çünkü…

Erkeğin seks psikolojisini genel bir bakış attık. Şu an bizim için önemli olan 4’lüyü gayet iyi biliyoruz. Ona nasıl davranmamız gerektiği ve onun beynindeki “seks algısının” nasıl bir şey olduğu konusunda fikirlerimiz oluştu.

Artık yavaş yavaş yatak odasına giriş yapmaya başlayabiliriz.

Dedektif Şapkanı giymeye hazır mısın?

Çünkü sıradaki aşama bunu gerektiriyor.

Bu aşamanın oldukça eğlenceli olduğunu söyleyebilirim. Çünkü bu aşamada erkeğinin nelerden hoşlandığını ve derinlerde neleri arzuladığını araştıracaksın. Buna online eğitimlerimizde SEKSİ DEDEKTİF PROJESİ adını veriyoruz. Şimdi de senden basit bir araştırma yapmanı isteyeceğim.

Erkekler Yatakta Nelerden Hoşlanır Öğrenelim

Şimdi dedektif şapkanı giydiğine göre sorgu başlıyor demektir. Peki sorgulayacağın kişi kim?

Tabi ki de partnerin.

İnternette veya çeşitli mecralarda erkekler yatakta nelerden hoşlanır diye araştırdığın zaman genellikle şu tarz şeyler veya başlıklar görürsün:

“Erkekler topuklu ayakkabıya bayılır.

Kırmızı renk erkeği çıldırtıyor.” Bla bla bla….

Bunlar ne zannediyor erkekleri robot mu?

Tamam erkekler genelde düzdür biz kadınlar gibi detaylı ve farklı zevkleri yoktur ama bu kadar da değil.

Kırmızı renkten hoşlanmayan bir sürü erkek sayabilirim sana.

Ya da topuklu ayakkabıdan nefret eden. Hatta şöyle söyleyeyim bir arkadaşım kocasının yatak odasındayken onun topuklu ayakkabı giymesini istemediğini söylemişti.

Neden diye sorduğunda:

“Topuklu ayakkabı giyince benden uzun oluyorsun, kendimi bir erkek olarak kısa ve ezik hissediyorum” demiş. Al işte buyurun! Nerede kaldı erkeklerin topuklu ayakkabı fantezisi.

Demek ki neymiş her erkek aynı değilmiş. Sormadan bilemezsiniz. Bu yüzden biz de bu aşamada tam da bunu yapacağız.

Hazırsan başlayalım…

Burada senden şunu yapmanı istiyorum. Gün içerisinde müsait olduğun bir vakit(bu onunla baş başa kaldığın bir vakit olmalı) eline bir kağıt kalem alacaksın ve ona birtakım sorular yönelteceksin.

Genellikle çiftler seks hakkında çok konuşmayı sevmezler ve bu yüzden de belirgin bir biçimde birbirlerinin nelerden hoşlandıklarını pek bilemezler. Bu yüzden birbirlerini tanımaları çok uzun vakitler alabilir. İşte biz bu noktada bu vakit kaybını ortadan kaldıracağız ve onun nelerden hoşlandığını kısa bir süre içerisinde öğrenebileceğiz.

Bence başlangıç olarak ona şu soruları sorabilirsin:

 • En çok hangi saatlerde sevişmeyi seviyor
 • Sevişirken ortam onun için önemli mi? Mutfak veya evin herhangi bir yeri yahut dışarısı
 • Karanlıkta mı aydınlıkta mı
 • En çok vücudunun hangi bölgelerini seviyor
 • En sevdiği pozisyonlar hangileri
 • Ne tarz kıyafetler giyinmenden hoşlanıyor
 • Ne renk kıyafetler onun hoşuna gidiyor
 • Parfüm kokunu beğeniyor mu
 • Şu ana kadar seks anında onu kötü hissettiren bir şeyler oldu mu
 • Sekste onu endişelendiren bir şeyler var mı
 • Onun için yapmanı istediği fakat çekindiği için söyleyemediği bir şey var mı?(Örneğin birçok erkek oral seksi ister fakat bunu kadınına teklif edemez.)

Liste böyle uzar gider. Sen de buna daha birçok madde ekleyerek listeyi uzatabilirsin. Ama bu listeye eklemeniz istediğim özel bir soru daha var ki bence bu en önemlisi.

Erkekler bazen derinlerinde çok gizli fanteziler beslerler. Bunları kolay kolay açığa da vurmazlar çünkü hem partnerlerinden hem de etraflarından baskı görme korkusu yaşarlar.

Örneğin aşırı geleneksel veya muhafazakar bir çift için oral seks çok ürkütücü boyutta bir istek olabilir. Dolayısıyla bu istek hiçbir zaman dile gelmez.

Ama o erkek için o kadının yatakta tapılan bir kadın olmasının ön koşullarından biri de bu derinlerinde yatan fantezinin gerçekleşmiş olmasıdır. Çünkü bu o adam için bir mihenk taşıdır, kırılma noktasıdır. Seks anında bedenin ve ruhun buluşmasının önündeki son engeldir.

Eğer bu engel kalkarsa erkek seks anında artık tamamen özgür kaldığını hisseder ve seksi ön beyniyle değil ilkel beyniyle yorumlar. Sınırlar kalkmıştır artık. Ruhunu, aklını ve bedenini tamamen serbest bırakır o kadına. Ve o kadın gerçekten de onun vazgeçilmezi olur. Çünkü bunu bir tek onunla yaşayabilmiştir.

İşte senden istediğim o derinlerdeki fantezisini bulman ve onu gerçekleştirmen.

Bunu elinde kağıt kalem varken öğrenemezsiniz. Sorsanız da muhtemelen söylemez. Bunu söyleyebilmesi için onu cesaretlendirmeli ve teşvik etmelisiniz.

Belki senin de böyle içinde sakladığın çılgınca bir fantezin vardır. İlk olarak senin bunu söylemen belki de onu cesaretlendirecektir. Bu yolla ikiniz de tüm kartlarını açmış olursunuz…

Evet Seksi Dedektif Projesini tamamladık ve onun en temel arzularını ve onu yatakta en çok etkileyen şeyleri öğrendik. Artık sıra uygulama aşamasına geldi.

Ön Sevişme Deyince Ne Anlıyorsunuz?

Çoğu kadın veya erkek ön sevişmenin yatak odasında seks öncesinde yapılan birkaç dakikalık yakınlaşma olduğunu düşünüyor. Oysaki ön sevişme bu değil!

Ön sevişme sabah uyandığınız andan seksin başladığı ana kadarki tüm süreci kapsar. Yani daha doğrusu bunu bu şekilde görmelisiniz.

Neden?

Nedeni basit. Gün içinde yapacağınız cinselliği çağrıştıran bütün aktiviteler, birbirinize karşı olan davranışlarınız, tutumunuz, yakınlaşmalarınız aranızda bir gerilim yaratır. Buna seksi gerilim denir.

Seksi gerilim seks anına kadar ne kadar yükselirse seksten alınan keyif o denli artar, orgazmlar daha doyurucu ve şiddetli yaşanır. Bu yüzden eğer erkeğini yatakta çıldırtmanın yollarını arıyorsan seksi gerilimi gün boyu yüksek tutmanın gayreti içinde olmalısın.

Peki bunu nasıl sağlayabiliriz?

İlk olarak görsellik konusunu ele alalım. Biliyorsun erkekler görsel yaratıklardır ve konu seks olunca onların en güçlü uyarımları görsellik söz konusu olduğunda gerçekleşir.

Örneğin çoğu erkek karanlıkta sevişmeyi sevmez. Bunun sebebi her ne kadar partnerini hissediyor olsa da görsel anlamda tatmin yaşayamadığı için yeterince moda girememesidir.

Hatta bu konuda ünlü araştırmacı Alfred Kinsey’in bir raporu da var. Literatüre Alfred Kinsey Raporu olarak geçen bu çalışmada şöyle bir bulgu yer alıyor:

Bir laboratuar ortamında kadınlara ve erkeklere aynı çizgi roman ve resimler gösteriliyor. Bunun ardından deneklere ne hissettikleri soruluyor. Deneye katılan erkeklerin %77’si cinsel olarak uyarıldıklarını söylüyorlar. Ama kadınlar için durum böyle değil. Kadın deneklerin yalnızca %32’si cinsel anlamda uyarım hissettiklerini söylüyor hatta katılımcı bayanların önemli bir kısmı da bu deneyden rahatsız olduklarını dile getiriyorlar.

Bu rapor bu konudaki çalışmalardan sadece biri. Buradan da anlaşılacağı gibi erkeklerin uyarılmalarında görsellik büyük önem taşıyor.

Gelelim bu görselliği nasıl sağlayacağınıza. Çok basit. Onu tahrik edecek ama aynı zamanda abartıya da kaçmayacak bir kıyafet seçin ve gün boyu onunla gezin. Gün boyu ona yollayacağınız sinyaller kümülatif bir etki yapacak ve gece geldiğinde meyvelerini verecektir.

Dikkat etmeniz gereken diğer bir konu ise ima sanatı. Gün içerisindeki tüm hareketleriniz, sözleriniz, bakışlarınız hatta abartıyorum nefes alışınız bile onu geceye hazırlayacak tonda imalar içermeli. Zihnini sürekli ama sürekli cinsel bombardımana tutmalısınız.

Zaman, zemin kalabalık hiç fark etmez. Arkadaş ortamında otururken bile bir ara telefonunuzu çıkarıp ona hınzır mesajlar atabilirsiniz. Ya da başkalarına fark ettirmeden gizlice ona dokunabilirsiniz. Arabanıza bindiğinizde hızlı ve anlık bir biçimde onun dudağına bir öpücük kondurabilirsiniz. Adeta onu taciz etmelisiniz. JBulduğunuz her fırsat ve yapacağınız her hamle onun içinde büyüyen volkanın daha güçlü patlamasını sağlayacaktır.

Ve sıra geldi…

Artık Yatak Odasının Kapısı Kapanıyor…

Yatak odası dediğime bakmayın. Mutfak da olabilir, salon da artık nereyi isterseniz.

Kısa bir sevişmenin ardından sekse mi başlayacaksınız? Tabiki hayır. Biliyorum sabırsızlanıyor ama hemen değil!

Bu noktada eğer ikiniz de istiyorsanız seks oyunları oynayabilirsiniz. Bu seksi gerilimi daha da artıracaktır.

Ya da ona onun istediği ortamda, onun seçtiği kıyafetlerle, onun sevdiği müzikle kısa bir striptiz şov yapabilirsiniz. Ne de olsa önceden araştırmamızı yapmıştık. Neyi sevip neyi sevmediğini gayet iyi biliyoruz değil mi?

Striptiz şov mevzusunu sakın basite almayın. Etkisini tahmin bile edemezsiniz. Seksten hemen önce onu uyarabileceğiniz daha güçlü bir yol daha yok çünkü.

Ve işte o an…

Burada uzun uzadıya seks nasıl yapılır konusunu anlatmamız tabi ki de mümkün değil. Ama yazı boyunca dikkat etmişsinizdir. Hep seksin psikolojik boyutuna odaklandık. Çünkü psikoloji her şeyde ve her yerde. İstediğiniz kadar seks becerileri ve hünerleri konusunda ustalaşın, seksin psikolojisini bilmiyorsanız eliniz boş dönersiniz.

Bu psikolojiyi en çok da seks anında göz önünde bulundurmalısınız. Tabi seks anında buna bir de cinsel becerileriniz eklenecek.

Erkekleri Sekste Etkilemenin Sırlarını Öğrenmek ve Ve Adeta Onu Çılgına Çevirecek ÖZEL YÖNTEMLERİ Keşfetmek İster Misin?

Muhteşem seksin açık konuşmak gerekirse bir formülü yok. Ama yapacağınız her doğru şey seksi daha da mükemmelleştirecek ve adeta yatakta erkeğinizi çıldırtmanızı sağlayacaktır.

Birazdan size seks anıyla ilgili önemli tüyolar vereceğim. Seks anında bunlara dikkat ederek ona unutulmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

İşte geliyor…

Erkekleri Sekste Etkilemenin Ve Yatakta Mutlu Etmenin Yolları

=>>Aynaların gücünden yararlanın

Aynalar sizi seks anında farklı pozisyonlardan ve açılardan görmesini sağlar. Seks anında bedenler çok yakın olduğu için vücudunuzun sevdiği bölümlerini görmesi imkansız hale gelebilir.

Örneğin doggy style pozisyonunda sizi ayna yardımıyla bir de yandan görmesi onun görsel uyarımını çok üst boyutlara taşıyacaktır.

P*rno filmlerde bir pozisyonun çok farklı açılardan çekilmesinin sebebi de budur. Bu filmleri izleyen erkekler, kadının tüm kıvrımlarını, bölgelerini. vücudunun gitgellerde nasıl tepkiler verdiğini farkında olmadan onlarca farklı kameradan izler. Bu tabiî ki de gelişigüzel yapılmış bir şey değildir.

Aksine erkeklerin beyinlerine ve görsel uyarım merkezlerine hitap etmenin önemini bilen yapımcılar bunun ne kadar önemli olduğunu çok iyi bilirler ve her şeyi ona göre ayarlarlar. Aksi olsaydı tüm bu filmler tek bir kamerayla yandan çekilirdi.

=>>Erkekleri Zevke Getirmenin Yolları Onun Zevk Noktalarını Keşfetmekten Geçer

Erkek vücudunda birçok zevk noktası bulunur. Boyun, kulak, göğüs uçları vs. Fakat bize vereceğim tavsiye bu değil. Bir erkek için en uyarıcı ve etkili zevk noktası onun penisidir. İlişki esnasında onun penisine yapacağınız kısa dokunuşlar onu hiç olmadığı kadar etkileyecektir. Fakat burada bir şeye dikkat etmelisiniz. Eğer dokunmanın dozunu iyi ayarlayamazsanız onu daha çabuk boşalmaya teşvik edersiniz. Bu da bizim istediğimiz bir şey değil.

=>>Erkeği Yatakta Tatmin Etmek İçin Edepsiz Konuşma Sanatını Öğrenin

Edepsiz konuşma konusunu biraz açayım. Edepsiz konuşmayı seks anında erkeği tahrik eden, yerine göre argoya kaçabilen konuşma biçimi olarak açıklayabiliriz.

Bu neden önemli?

Çünkü seks anında erkeğin egosunu(egonun önemini daha önceden anlatmıştım) okşayan ve onun ne kadar iyi iş çıkardığını gösteren belirteçlerden biri kelimelerinizdir.

Bu kelimeler ne kadar tutkulu, coşkulu ve kontrolsüz olursa erkek de bundan o kadar etkilenir. Çünkü o sizi zevkten çıldırttığını ve sizin kendinizi kaybettiğinizi görmek ister. Sizin coşkunuzu görmek ister. Sizin edepsizleştiğinizi ve seksi bir cadıya dönüştüğünüzü görmek ister. İşte bunları ona göstermenin en iyi yollarından biri edepsiz cümleler kurmaktır.

Bunun yanı sıra ağzınızdan çıkacak inlemeler ve anlamsız sesler de onu tahrik ve motive edecektir. Bunu sakın ama sakın es geçmeyin.

=>>Ona Ne Kadar İstekli Olduğunuzu Gösterin

Şu bir gerçek ki toplumumuzda seksi genellikle erkekler başlatıyor. Bu da erkekleri her zaman talep eden, kadınlarıysa her zaman talep edilen konumuna getiriyor. Bu  şekilde seks talebinin sürekli erkek tarafından yapılması zamanla erkekte “reddedilme korkusu” diye bir korkunun ortaya çıkmasına sebep oluyor. Bu size basit bir şeymiş gibi gelebilir ama kesinlikle öyle değil. Sırf bu yüzden seks hayatları bitme noktasına gelen danışanlarım oldu benim.

Erkeklerle ilgili yaptığımız gizli anketlerde hep benzer yakınmalara şahit olduk.

“Keşke kadınlar da bizim gibi seks konusunda istekli olsa”

“Neden hep ben talep ediyorum”

“Seksi bana vermiş olduğu bir lütufmuş gibi görüyor”

“Arkadaşımdan borç istemek benim için daha kolay”.

Cevapları görebiliyor musunuz? Bunun acısını ne kadar da çekiyorlar.

Bunu tersine çevirebilirsiniz. Seksi başlatan olun ve seks boyunca da onu ne kadar çok istediğinizi ona gösterin.

Seks anında çok memnun olduğunuzu ve onunla birlikte olmaktan ne kadar keyif aldığınızı hem mimiklerinizle, hem davranışlarınızla hem de sözlerinizle ona gösterin. Onaylandığını görmek onu çok memnun edecektir.

=>>Sınırları Kaldırın

Hatırlarsanız başta seksi dedektif projemizden bahsetmiştik ve bu proje kapsamında onun derinlerinde yatan gizli istek ve fantezilerini açığa çıkarmaktan.

İşte bu gizli istek ve fanteziler onun ilkel beyniyle sizin aranızdaki kırmızı çizgi. Bu çizgiyi ortadan kaldırmalısınız. Tamam, hepimizin yapabileceği ve yapamayacağı şeyler var buna katılıyorum fakat denemeden de bilemezsiniz.

Bir kereliğine olsun onun tamamen özgür hissetmesini ve kendini tüm benliğiyle size bırakmasını sağlamalısınız.

Düşünmeden.

Özgürce. Bakarsınız bu sizin de çok hoşunuza gidebilir.

Tüm sınırları kaldırdığınız ve onun temel cinsel arzularının çekirdeğine ulaştığınız zaman her şeyin bambaşka bir boyut aldığını göreceksiniz.

Bir Erkeği Yatakta Çıldırtmak İçin Asla Unutmamanız Gereken Şey

Asla unutmamanız gereken şey: Onu çılgına çevirmek için cinsel becerilerinizden çok tavır ve davranışlarınıza odaklanmanız gerektiğidir.

Erkeğiniz seks anında;

Sizin 196 farklı seks pozisyonunu bilmeniz ve buna anında uyum sağlayabilmenizle ilgilenmez,

Ya da onun erojen bölgelerine ne kadar iyi dokunuşlar yaptığınızla,

Ya da onu öperken ne kadar iyi dudaklarını kavradığınızla…

Onun için asıl önemli olan şey onun seks hünerlerinin sizin üzerinizde ne kadar etkili olduğunu ona göstermenizdir.

Seks anında ona bakışlarınız ona; “Muhteşemsin ve beni çılgına çeviriyorsun, bunu nasıl bu kadar da iyi yapabiliyorsun” demeli.

İnlemeleriniz ona kendinizi kaybettiğinizi hissettirmeli.

Bakın rol yapın demiyorum. Zaten belli bir seviyede zevk almadığınız bir sekste bunu ona hissettiremezsiniz. Ama şu da bir gerçek ki çoğu kadın bu duyguları hissetmesine rağmen erkeğine yansıtmıyor.

Belki utanıyor.

Belki çekiniyor.

Belki de onun karşısında çaresiz görünmek istemiyor!

Rol yapmayın diyorum ama bir noktaya da parmak istiyorum. Telkinin gücünü artık hepimiz biliyoruz. Seks anında sizin hissettiğinizden bir tık fazla yaptığınız her şey size telkin etkisi yaratır.

Örneğin seks anında verdiğiniz inleme şeklindeki tepkiler sizin o an ne kadar yoğun bir biçimde uyarıldığınızı gösterir. Atıyorum uyarılma yoğunluğunuz 3 şiddetinde ise 3 şiddetinde inlersiniz. Doğal olan da budur.

Fakat her seferinde 3 uyarılmanıza rağmen 4 şiddetinde inlerseniz bedeninizin bu fiziksel reaksiyonuna bir müddet sonra sinir sisteminiz de cevap vermeye başlar ve bu da hormonlarınızı ve beyninizdeki seks bölgelerindeki uyarımları güçlendirir. Bakın 3 uyarılıyorsanız 5 reaksiyon gösterin demiyorum. 4 gösterin, yani bir tık fazlasını.

Bunu bir nevi kendinizi gaza getirmek olarak da düşünebilirsiniz. Zamanla sekse normalden daha fazla konsantre olduğunuzu ve bu şekilde kendinizi ve partnerinizi enerji döngüsüne sokarak daha güçlü orgazmlar yaşadığınıza ve yaşattığınıza şahit olacaksınız. Bu gerçekten de güçlü bir telkin metodudur.

Eveeet.

Erkekleri sekste etkilemenin yollarını kısaca anlattık. Hepsi bu mu tabi ki de hayır.

Eğer gerçekten de erkeğinizi yatakta çıldırtmak istiyorsanız burada anlattığımız şeylerin çok ötesine geçmelisiniz.

Erkekleri çıldırtan özel yöntem ve tekniklerden bahsediyoruz.

Sizi onun gözünde adeta bir seks TANRIÇASI'na çevirecek özel yöntemlerden...

Başka hiçbir yerde bulamayacağın özel yöntemleri öğrenmek ve erkeğini yatakta çılgına çeviren SEKS TANRIÇASI'na dönüşmek istiyorsan aşağıdaki butona tıklayabilir ve detaylı bilgi alabilirsin.

Erkekleri Sekste Etkilemenin Sırlarını Öğrenmek ve Ve Adeta Onu Çılgına Çevirecek ÖZEL YÖNTEMLERİ Keşfetmek İster Misin?

YORUM YAP